Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí sa chystajú na nákup nového iPhonu v druhej polovici tohto roka, mali by ste vedieť, že Apple chystá predstavenie ďalšej vlajkovej lode už v septembri. Zariadenie budeme označovať podľa všetkého ako iPhone 12S a okrem noviniek sa dočkáme aj zhoršenej dostupnosti.

Ako uvádza analytická spoločnosť Wedbush Securities (presnosť 78,6%), Apple môže v tomto roku bojovať s rovnakým problémom, s akým sa potýka už celé mesiace. Jeho výsledkom je to, že niektorí používatelia sa ku svojmu zariadeniu nedostali do dnešných dní, hoci si ho objednali ešte v novembri alebo decembri 2020.

Predpokladané predstavenie je odhadované na tretí septembrový týždeň, pričom stále existujú dohady, že ak sa niečo skomplikuje, Apple môže iPhone 12S ukázať až začiatkom októbra.

Zariadenia sa vo vrcholových verziách Pro budú hrdiť novým 120Hz LTPO displejom s technológiou Always-on. Apple tak isto plánuje aj pridanie čítačky otlačku prsta Touch ID priamo pod displej, vylepšenie fotoaparátov, zväčšenie akumulátorov, menší výrez pre notch či procesor A15 Bionic (5nm).

Tak isto sa vraj nemusíme obávať toho, že by sme prišli o najmenší iPhone 12S mini, hoci predaje aktuálnej 5,4-palcovej verzie predstavujú asi len 5% z produktovej rady „dvanásť“. V Cupertine mu chcú dať ďalšiu šancu, nakoľko je dôležitý aj zo strategického hľadiska. Viac sa o tom môžete dočítať v tomto článku.

Napíšte nám do komentára, či sa už tešíte na iPhone 12S mini, prípadne či si ho plánujete po uvedení zakúpiť. Budeme radi za všetky vaše názory a postrehy.

Prečítajte si tiež  Apple odhalilo v roku 2021 až 1,6 milióna podvodných apiek. Aj tu sa ukazujú výhody uzavretej platofrmy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -