Dnes sme vám už ukázali jeden nádherný render iPhonu 13 s upravenými zadnými šošovkami, menším výrezom pre Face ID a v novom zlatom farebnom prevedení.

Jeho autorom bol šikovný dizajnér IAN, ktorý okrem toho predstavil aj „čierno-čierny“ iPhone 13 Pro na veľmi kvalitne a hodnoverne spracovanom koncepte.

- Reklama -

Nedávne úniky naznačujú, že tmavo-šedá farba Graphite, s ktorou dnes môžete získať iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max, bude značne prepracovaná.

Zákazníci sa môžu tešiť na nový odtieň, ktorý bude vyzerať v spolupráci s matnou sklenenou časťou zariadenia veľmi luxusne. Odkazujú na to úniky zo začiatku tohto týždňa, ktoré okrem iného spomínali aj ružový odtieň zameraný na dámy.

Dizajn iPhonu 13 bude podobný ako dizajn iPhonu 12

Dizajn iPhonu 13 Pro sa pravdepodobne nijak zásadne nezmení. Bežným pohľadom bude badateľný iba menší výrez pre Face ID, oveľa väčší kamerový modul a pár ďalších drobností.

Ak sa však Apple rozhodne rozšíriť alebo upraviť paletu farebných prevedení, každý bude vedieť, ktorú generáciu zariadenia práve držíte vo svojej ruke.

Pozrite si všetky rendery v tomto článku a napíšte nám do komentára, ako na vás matná čierna pôsobí. Je toto smer, ktorým by sa mala spoločnosť Apple vydať pri svojom prémiovom modeli, alebo vám takýto štýl vôbec nesedí a skôr by ste brali tmavošedú farbu Graphite? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -