Ako uvádza vo svojom poslednom videu známy youtuber EverythingApplePro, vďaka svojim dobre informovaným zdrojom sa dostal k únikom, týkajúcim sa iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max.

Obe tieto zariadenia sú už vo finálnej fáze vývoja a niektoré ich komponenty, ako napríklad procesory A15 Bionic či 120Hz Always-on displeje, medičasom vstúpili do výroby.

Po dizajnovej stránke by sme sa mali dočkať drobnejších korekcií, ako napríklad väčšieho kamerového modulu na zadnej strane, o niečo hrubšej konštrukcie zariadenia a napokon menšieho výrezu displeja v prednej časti, o ktorý sa postará nová generácia Face ID.

iPhone 13 Pro a černejšia čierna 

V poslednom období sa ale šepká aj o úprave farieb. Zákazníci by sa mali tešiť stále na striebornú, modrú či zlatú, ktorú ale doplní aj ružovo-zlatá a tmavá čierna.

Ako iste viete, aktuálny iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max si môžete zaobstarať v prevedení Graphite. To by sme však mohli označiť skôr za „tmavošedé“.

Nástupca by mal byť bližšie ku odtieňu zo staršieho iPhonu 5, ktorý bol predstavený v roku 2012.

Ako uvádza autor videa, farba bude mať HEX kód 121212 a RGB 18 18 18. Pokiaľ pracujete s grafikou, určite viete, že toto sú veľmi tmavé odtiene.

Napíšte nám do komentára, ako na vás novinka pôsobí. Páči sa vám tento odtieň alebo preferujete skôr tmavo-šedú Graphite?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJappletrack
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.