To, ako bude vyzerať iPhone 15 a iPhone 15 Pro v roku 2023 už nie je tajomstvom. Spoločnosti Apple unikli CAD súbory, ktoré boli určené pre výrobcov príslušenstva. Na základe týchto dát sa podarilo šikovným tvorcom navrhnúť koncept vo vysokej kvalite, ktorý na vás bude pôsobiť tak, ako by pochádzal priamo od Apple. Všetko bolo zverejnené na sociálnej sieti Twitter.

Konkrétne profil AppleTrack sa spojil s dizajnérom Concept Central a spoločnými silami vytvorili nádherné vizualizácie, pri ktorých postupovali presne podľa uniknutých súborov. Vďaka tomu sa môžete pozrieť, ako bude toto zariadenie vyzerať na 99 %, pričom jediné, kde mohli autori urobiť chybu, sú farby, ktorých výber zatiaľ nie je definitívny.

Každopádne tu však použili titánovú konštrukciu, obrovské zadné fotoaparáty, ktoré prekonajú iPhone 14 Pro z roku 2022, o čosi hrubšie telo, USB-C konektor a tenučké rámčeky okolo displeja, ktoré by mali pripomínať inteligentné hodinky Apple Watch Series 7 / 8 / Ultra.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

kvalit

LOOPI REKLAMA
REKLAMA

Musíme uznať, že ak bude iPhone 15 Pro vyzerať tak ako na renderoch nižšie, skoro určite pôjde o must-have produkt, nakoľko na nás v redakcii pôsobí mimoriadne luxusne a tiež elegantne.

Rovnako tak sa nám páči aj jemné zaoblenie hrán, ktoré je tu prítomné preto, aby spoločnosť Apple zlepšila ergonómiu používania zariadenia. V Cupertine teda mysleli na všetko.

Pozrite si rendery a napíšte nám do komentára, ako sa páči iPhone 15 Pro vám. Je to podľa vás ideálna evolúcia alebo by ste od tak drahého zariadenia očakávali viac? Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

iPhone 15 Pro 2023
Zdroj: AppleTrack / ConceptCentral
iPhone 15 Pro 2023
Zdroj: AppleTrack / ConceptCentral
iPhone 15 Pro 2023
Zdroj: AppleTrack / ConceptCentral
iPhone 15 Pro 2023
Zdroj: AppleTrack / ConceptCentral

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kryty FineWoven sú úplná katastrofa. Predajcovia pred nimi varujú zákazníkov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -