Spoločnosť Apple pripravuje nový iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max, ktorý bude v porovnaní so svojim predchodcom o niečo väčší. Menšia verzia dostane do vienka 6,3″ displej a tá väčšia až 6,9″ displej – presné rozmery nájdete v samostatnom článku.

To bude po dizajnovej stránke však pravdepodobne jediná výrazná zmena. Apple má však v zálohe ešte jeden trik, ako omladiť dizajn svojich vlajkových modelov. Ako už asi tušíte, týmto trikom je použitie nových farebných možností. Práve vďaka ním je veľakrát možné na prvý pohľad medzi sebou rozoznať jednotlivé generácie zariadení. No a ako to bude vyzerať v roku 2024?

Podľa doterajších únikov má Apple vyradiť z ponuky modrý model, ktorý sa podľa všetkého až tak dobre nepredával. Namiesto toho potom ponúkne alternatívu v podobe rúžovo-zlatej farby, ktorá by mohla ulahodiť predovšetkým nežnejšiemu pohlaviu.

Takto bude vyzerať ružovo zlatý iPhone 16 Pro

Pokiaľ si neviete predstaviť, ako bude vyzerať táto farba v kombinácii s titánovým telom, vďaka dnešným renderom od EverythingApplePro sa na to môžete pozrieť v plnej paráde.

iPhone 16 Pro
Zdroj: YouTube / EverythingApplePro (snímka obrazovky)

Okrem ružovej farby má byť nový iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max naďalej k dispozícii aj v elegantnej čiernej, striebornej / bielej a titánovo šedej farbe.

Pre Apple samozrejme nie je použitie ružovo-zlatého odtieňu žiadnou novinkou. Po prvýkrát sme sa s nim na iPhone stretli ešte v roku 2015, keď Apple prišiel na trh s iPhonom 6S.

iPhone 16 Pro
Zdroj: YouTube / EverythingApplePro (snímka obrazovky)

Potom sa postupne variant Rose Gold objavovala a takisto vypadávala z ponuky, pričom v posledných rokoch sme ju na vlajkových lodiach nevideli. Aj preto je dobrou správou, že sa opäť vráti. Čo na to hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na sociálnych sieťach.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 mini nastolí trend v oblasti malých prémiových smartfónov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -