Už dávnejšie sme vám priniesli pozadia s tématikou WWDC 2021 vo vysokej kvalite, s ktorými ste si mohli skrášliť pracovnú plochu. Nakoľko sa ale konferencia nezadržateľne blíži, prinášame vám ďalšiu elegantnú tapetu, ktorá sa vám bude páčiť.

Celý obrázok je prepletený milými grafikami 3D tváričiek Memoji, ktoré hľadia do otvorených MacBookov. Podľa leakera Jona Prossera to znamená, že sa o dva týždne dočkáme aj nového MacBooku Pro 14″ a 16″ s procesorom M1X. Nechajme sa prekvapiť.

- Reklama -

Väčšinu plochy tvorí čierna farba, čo na OLED displejoch ušetrí nejaké to percento batérie a taktiež vás nebudú pri používaní rušiť nežiadúce elementy. Samotné obrázky si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke Apple.

O dizajn sa postaral šikovný grafik AR7, ktorý si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom.

Celý súbor zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.