Len nedávno sme vám priniesli jednoduché pozadie na váš iPhone vo vysokej kvalite, s ktorým si môžete skrášliť pracovnú plochu.

To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár dní oznámi oficiálny dátum konania prvého tohtoročného eventu s názvom Peek Performance, na ktorom sa ukáže viacero hardvérových noviniek vrátane iPhonu SE 3, iPadu Air 5 a pravdepodobne aj 27″ iMacu Pro.

Twitter / AR7

No a keďže pozvánky od Apple sú vždy tematické, tentokrát to nie je ináč. Na obrázku môžete vidieť logo spoločnosti Apple vo viacerých jarných farbách, ktoré vyzerá jednoducho perfektne.

Pozadia

Twitter / Basic Apple Guy

No a keďže dizajn pozvánky bol vydarený, grafici sa to rozhodli naplno využiť. Zatiaľ čo Basic Apple Guy, ktorého pozadia stiahnete na tomto Google Drive pracoval so štandardným dizajnom pozvánky, jeho kolega AR7 sa s ňou vcelku vyhral. Jeho tvorbu nájdete na tomto Google Drive.

Všetky obrázky sú samozrejme v maximálnom možnom rozlíšení a k dispozícii na viacero formátov obrazoviek, vďaka čomu vám budú pasovať skoro na každé Apple zariadenie. Ak teda chcete pripraviť na Keynote, pravdepodobne ešte nebola lepšia príležitosť!

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  Porovnanie iOS 1 a iOS 11 po 10 rokoch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here