Apple zlepšuje kvalitu fotoaparátov vo svojich iPhonoch doslova z roka na rok. To čo dokážu súčasné zariadenia je už dosť vyspelé na to, aby v správnych rukách boli schopné zachytiť nádherné a profesionálne zábery. Pochopiteľne si však vie fotograf pomôcť aj množstvom šikovných apiek.

Presne na túto problematiku sa pozrel český youtuber Jan Březina vo svojom poslednom videu, ktorý sa práve profesionálnou fotografiou sám živí. Svojim divákom poradí niekoľko dôležitých apiek, ktoré nemôžu chýbať v jeho zariadení a taktiež vysvetlí, ako ich sám používa prípadne dodá niekoľko údajov o tom, odkiaľ čerpajú informácie a podobne.

Už z vyššie uvedeného je asi jasné, že nám pán Březina nebude radiť, ktorú „fotografickú aplikáciu“ si nainštalovať ale skôr akú aplikáciu pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku budete v praxi potrebovať.

Obrovské množstvo veľmi zaujímavých fotografických apiek na rok 2022

Do výberu sa tak dostal napríklad softvér určený na inšpiráciu či plánovanie výletov doma i v zahraničí, pokročilá predpoveď počasia, aplikácie, ktoré sledujú príliv a odliv, nočnú oblohu alebo polárnu žiaru.

Pokiaľ si ich nainštalujete všetky a naučíte sa s nimi pracovať, rázom môžete dosiahnuť výsledky aké sa vám ani nesnívali. Pochopiteľne však k tomu patri aj určitá znalosť fotoaparátu a taktiež trochu talentu.

A aby sme vám to ešte zjednodušili, zoznam tých najdôležitejších apiek uvádzame pod týmto odstavcom:

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -