Apple sa chystá predstaviť ďalšiu generáciu iPhonu SE, ktorá prinesie kompletne prepracovaný dizajn. Ako sa však zdá, v Cupertine ešte stále nemajú všetko uzavreté a zariadenie dokončené.

Aby sme to priblížili, inžinieri napríklad neurobili finálne rozhodnutie v tom, akú uhlopriečku dostane zobrazovacia jednotka. Zariadenie teda môže mať 5,4″ ale aj 6,1″ palca podobne, ako sme na to zvyknutí v iPhone 12 / 13 mini, respektíve iPhone XR / 11 (a novších modeloch).

Rovnako tak zatiaľ nepadlo rozhodnutie na samotnej technológii. Šepká sa, že nový iPhone SE dostane LCD displej, no keďže má prísť na trh až neskôr, vylúčená nie je ani implementácia OLED.

V blízkej budúcnosti môže byť na výrobu veľmi lacná a tým pádom atraktívna.

iPhone SE 4 príde neskôr ako sme si mysleli 

No a čo predstavenie? To sa podľa posledných únikov neuskutoční v roku 2023 ale až 2024. Používatelia teda budú musieť vydržať so súčasným zastaralým iPhonom SE 3. generácie ešte jeden rok, kým sa dočkajú nástupcu.

Opäť ale treba počítať s tým, že pôjde o iPhone na nižšej cenovej úrovni. Inými slovami, zariadenie ponúkne výkonnejší procesor, no medzi jeho slabiny môže patriť napríklad displej, zadný fotoaparát, video a podobne.

Pozrite si posledný koncept od #ios beta news a dajte nám do komentára, ako sa vám tento dizajn pozdáva. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 12 ako počítač zároveň? Tento koncept nám to ukazuje.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -