Druhý najväčší telekomunikačný operátor na Slovensku pokračuje v rozširovaní svojej 5G siete. Len nedávno sme vám priniesli článok o tom, že práve O2 Slovensko je v porovnaní s konkurenciou v jej budovaní pravdepodobne najďalej. Teraz portál Zive informuje, že operátor prináša 5G do ďalších slovenských miest a obcí.

Okrem aktuálnej, už dnes veľmi bohatej podpore si super-rýchly, až 200 Mbit/s internet budete môcť užívať aj v Tvrdošíne či obciach Nižná, Podbiel, Torysa, Brezovica, Brezovička, Šarišské Dravce, Krivany, Proč a Šarišská Trstená. Viac si môžete pozrieť na priloženej mape pokrytia pod týmto odstavcom:

- Reklama -
Mapa pokrytia 5G sieťou operátora O2 Slovensko
Zdroj: O2 Slovensko

Dôležité je tiež podotknúť, že 5G internet môže dosahovať aj oveľa viac ako vyššie uvedených 200 Mbit/s, no všetko záleží od použitej technológie a pásma v konkrétnej lokalite.

5G od O2 je zadarmo. Užívať si ho môžu aj zákazníci týchto dvoch operátorov

iPhone 13 Pro vo svetlo modrej farbe sierra blue zo zadnej strany položený na drevenom stole
Zdroj: Unsplash / Anthony Choren

O2 v súčasnosti ponúka 5G až v 143 lokalitách, pričom svojou rýchlou sieťou pokrýva približne 25 % celej populácie Slovenska.

Výhodou je tiež to, že zákazníci za 5G nemusia platiť žiaden dodatočný poplatok, s ktorým sa stretávajú napríklad pri operátorovi Orange Slovensko. No a pokiaľ máte Radosť alebo Tesco Mobile, platí pre vás to isté, čo pre zákazníkov O2!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -