Reklamná kampaň, do ktorej sa zapojí aj jablková spoločnosť býva zväčša jednoduchá, vtipná a často krát v nej nájdeme aj osobnosti, ktoré pozná celý svet. Dnes si ukážeme dve nové reklamy, v ktorých nájdeme speváčku Taylor Swift, no a potom amerického rapera Aubreya Grahama, ktorého všetci poznajú pod pseudonymom Drake. Dnes to bude plné zábavy!

Apple má dve nové reklamy. Je v nich Taylor Swift a Drake!

Nové dve reklamy, v ktorých vystupujú hudobníci nepropagujú žiaden nový produkt Apple. Na iPhone 7 či nový MacBook Pro 13″ či 15″ sa tu teda neteš. Apple sa takto pred Vianocami snaží dať do popredia svoju mobilnú stramovaciu službu Apple Music, ktorú dnes už používa celý svet a nájdeme tu viac ako 40 000 000 rôznych songov. Inými slovami sa dá v podstate povedať, že tu nájdeš takmer hocijakú pesničku, ktorú si chceš vypočuť.

- Reklama -

V dnešných reklamách vystupuje Taylor Swift a Drake. Taylor beží po páse rovnako ako na začiatku tohto roka. Reklama je teda rovnaká a ničím výnimočným nás žiaľ neprekvapí. Druhá reklama je ale úplne nová a tá nás už celkom pobavila. Vystupuje v nej totižto Drake, ktorý je jeden z najlepších v súčasnosti. Aubrey Drake Graham si zacvičí v posilovni, pričom si aj kvalitné zarepuje. Akonáhle ale príde k benchpressu, zle prehodnotí svoje sily a dopadne to zle. Pointa reklamy ale veľmi pobavila a Apple nám ukázalo, že vie stále ukázať zmysel pre humor.

Len tak mimochodom Drake ani Taylor Swift nie sú v spojení s Apple Music žiadna novinka. Taylor bola tajná zbraň spoločnosti Apple v dobe, kedy služba štartovala, aj keď to nebolo také jednoduché, nakoľko neskôr spôsobila menší rozruch, keď nechcela umiestniť svoj alebum „1989“ na túto streamovaciu službu. Drake bol zase pri predstavovaní služby a okrem pár viet, ktoré na pódiu povedal nám všetkým ukázal aj výnimočnú bundu, ktorú na ulici asi len tak neuvidíš. Len tak mimochodom, pokiaľ ťa informácia o Drakovej bunde zaujala, môžeš si o nej prečítať aj v tomto článku, v ktorom sme sa jej samostatne venovali. Skutočne ju totižto v 90-tych rokoch Apple vyrábalo a má zaujímavú históriu!

Teraz však poďme na nové reklamy od firmy s nakúsnutým jablkom. Spoty sú len veľmi krátke, každý má po 60 sekúnd a tak ťa príliš nezdržia. Čo na ne hovoríš?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.