Tesne potom, ako spoločnosť Apple predstavila nový iPhone 15 Pro s unikátnou titánovou konštrukciu firma zverejnila novú reklamu, v ktorej bližšie prezentuje tento materiál. Aj keď má spot iba 38-sekúnd, zaručene dokáže upútať oko diváka od začiatku až do konca.

Celým vesmírom v ňom putuje titánový úlomok, ktorý smeruje ku povrchu zeme, aby z neho šikovní inžinieri mohli vyrobiť jeden z najlepších smartfónov na svete. Slogan reklamného spotu znie „Z okraja vesmíru… do vašej dlane,“ čo pôsobí výstižne a dostatočne exkluzívne na to, aby naň Apple nalákalo nových zákazníkov.

Vďaka titánovej konštrukcii leteckej kvality je nový iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max nie len oveľa odolnejší, ale hlavne ľahší, čo zvyšuje komfort používania.

Zatiaľ čo doteraz Apple pri drahších „Pro“ a „Pro Max“ modeloch používalo vždy nehrdzavejúcu oceľ, firma sa to rozhodla zmeniť, nakoľko váha posledného iPhonu 14 Pro Max dosahovala až 241 gramov.

Jeho nástupca je o celých 19 gramov ľahší, čo je veľký bonus najmä pri ovládaní jednou rukou. O rovnakých 19 gramov je potom ľahší aj iPhone 15 Pro oproti iPhonu 14 Pro so 6,1″ displejom. Reklamu na titánový iPhone 15 Pro nájdete pod týmto odstavcom.

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie bude pre Apple na začiatok budúceho roka geniálny ťah.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -