Spoločnosť Apple počas včerajšieho dňa predstavila úplne nové iPady, ktoré prinášajú zaujímavé hardvérové zmeny. Ako sa však ukazuje, inžinieri prepracovali aj obsah balenia.

Ako píše Macrumors, ak si kúpite iPad Pro s procesorom M2 alebo nový iPad 10. generácie, tešiť sa môžete na lepší USB-C kábel, ktorý je pri týchto modeloch štandardom.

Jeho hlavnou výhodou je to, že nepoužíva klasickú gumenú povrchovú úpravu, ale je opletený odolnejší materiálom, vďaka čomu nie je tak náchylný na praskanie alebo lámanie. Podobné riešenie už dávnejšie priniesol pri niektorých produktoch aj Lightning kábel. Pri iPhone to ale žiaľ neplatí…

V prípade balenia nových iPadov má toto príslušenstvo dĺžku jeden meter, čo vám postačí na každodenné používanie. Ak by ste chceli pletený kábel ku svojmu staršiemu iPadu, kúpiť si ho môžete aj v samostatnom predaji.

Na oficiálnych stránkach Apple stojí 19 $, takže na Slovensku to bude cca 25 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Donald Trump: "Chceme, aby Apple vyrábalo doma"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -