Spoločnosť Apple usporiadala 12. septembra 2023 veľký mediálny Apple Event, na ktorý vôbec po prvýkrát pozvala štyroch novinárov / youtuberov zo strednej a východnej Európy. Jedným z nich bol aj Petr Mára, ktorý mal možnosť zúčastniť sa predstavenia nového iPhonu 15 či inteligentných hodiniek Apple Watch.

O tejto skutočnosti sme vás už informovali v samostatnom článku s videom, na ktorom ste mohli pozorovať aj čerstvo predstavené zariadenia priamo v cupertinskom Apple Parku. Petr Mára však o svojom päťdňovom výlete natočil ešte jedno video, v ktorom popísal, ako to celé prebiehalo. A dovolíme si tvrdiť, že pre zvedavého fanúšika spoločnosti Apple je to ešte zaujímavejšie, ako samotný event.

Prekvapilo nás napríklad to, že spoločnosť Apple zabezpečila novinárom úplne všetko vrátane leteckej dopravy, ubytovania, stravy až po shuttle bus do Apple Parku.

Okrem toho, že sa mohli zúčastniť eventu a pozrieť si nové iPhony 15 ako prví na svete, na druhý deň mohli opäť navštíviť Apple Park, kde sa dostali do špeciálnej miestnosti na vytváranie podcastov a taktiež im tu boli demonštrované nové foto-funkcie smartfónov.

Petr Mára tiež uviedol, že naspäť letel prvou triedou, takže si dlhý let do Ameriky v lietadle skutočne užil. Pokiaľ vás zaujíma viac o tom, ako takýto event prebieha, pozrite si celé jeho video, ktoré nájdete pod týmto odkazom:

Prečítajte si tiež  iPhone 15 / 15 Pro: Oficiálne ceny na Slovensku sú nižšie, než minulý rok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -