Spoločnosť Apple včera predstavila iPhone 15 a iPhone 15 Pro, ktoré prišli s jemnou zmenou dizajnu a s veľkou zmenou vnútorného hardvéru. Aj keď samotný event Wonderlust sa už nekonal v tradičnej fyzickej podobe, ale bol prednahratý vo forme videa, technologický gigant si do Cupertina pozval novinárov z celého sveta, aby si ho pozreli priamo v areáli Apple Parku.

Všetko sa konalo konkrétne v Steve Jobs Theatre a teda podzemnej prezentačnej miestnosti, ktorá je pomenovaná podľa zakladateľa spoločnosti Apple. Akonáhle sa udalosť skončila, všetci zúčastnení dostali možnosť osobne si pozrieť a vyskúšať iPhone 15 naživo. Je to taký klasický prvý kontakt, v rámci ktorého sa môžu recenzenti a novinári zoznámiť so zariadeniami a otestovať nové funkcie či technológie.

Nechýbal tu ani známy český youtuber Petr Mára, ktorý sa podľa vlastných slov dostal na túto prezentáciu, ako vôbec prvý človek zo strednej Európy.

Ako sám zdôrazňuje, nie je to jeho prvý Apple Event, nakoľko sa osobne zúčastnil aj predstavenia prvého iPhonu, ktorý odprezentoval Steve Jobs ešte začiatkom roka 2007. To bol predsa asi trochú väčší zážitok. Aj konferencia Wonderlust však určite stála za to!

Pochopiteľne, nakoľko sa event udial veľmi rýchlo a Petr Mára nemal dostatok času na to, aby podrobne spracoval všetky potrebné videá, zatiaľ natočil len jedno, v ktorom nám v rýchlosti predstavuje novinky a hovorí svoje prvé dojmy. Neskôr by však mali pribúdať ďalšie zaujímavé videá. Máme sa na čo tešiť!

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Rusi spustili objednávky na iPhone 15. Apple ho nestihlo ešte ani predstaviť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -