Napriek tomu, že Reddit v našich končinách nepatrí medzi najnavštevovanejšie sociálne siete, vo svete patrí medzi tie najpoužívanejšie. Ak používate mobilnú aplikáciu, určite ste si všimli, že v hlavnom menu pribudla nová funkcia, ktorá prináša rozhranie pre video na štýl TikToku.

Prečítajte si tiež  Streamovacia služba Disney+ láme rekordy. Vieme kedy dorazí na Slovensko

Nový feed je integrovaný do vyhľadávania a poskytuje rýchly prístup k všetkým videám, ktoré sa nachádzajú v sledovaných subredditoch. Okrem Instagramu a TikToku sa tak sledovanie video noviniek dostáva v obdobnom štýle aj na Reddit. K videám je dostupná aj možnosť upvotingu alebo downvotingu, rovnako ako v prípade príspevkov na sociálnej sieti.

- Reklama -

Video feed na štýl TikToku

Okrem obsahu zo sledovaných subredditov sa však vo feede objavujú aj videá, ktoré generuje samotná aplikácia. Keďže sa Reddit v tomto ohľade k novej funkcii vyjadril veľmi stručne nie je jasné, na základe akého algoritmu vám bude sieť poskytovať obsah mimo vášho follow listu.

Tento krok nie je zo strany Redditu žiadnym prekvapením. Všetky sociálne siete modernej doby sa snažia upozorniť používateľov na nový obsah práve prostredníctvom videa. Funkcia je dostupná pre zariadenia s iOS v novej aktualizácii.

Prečítajte si tiež  Facebook prináša end-to-end šifrovanie do video a audio hovorov cez Messenger

Ako ste na tom vy? Patríte medzi používateľov Redditu alebo dávate prednosť sieťam ako Instagram, či Facebook, ktoré patria na Slovensku k tým zaužívanejším? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTheVerge
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.