Spoločnosť Samsung pokračuje vo svojej tvrdej kampani, ktorou sa snaží zaujať používateľov Apple zariadení. Dnes zdieľala na sociálnej sieti Twitter sériu príspevkov, s ktorými sa doslova vysmieva z nového iPhonu 14 / 14 Pro.

Ukazuje v nich, že Apple neponúka skladací displej, a že jeho 48 Mpx fotoaparát stále nestačí na 108 Mpx snímač, ktorý sa nachádza v Samsungu Galaxy S22.

Prvý zo série tweetov nesie názov „What the Flip, Apple?“, a po krátkej animácii zdôrazňuje, kedy spoločnosť Samsung uviedla na trh svoj prvý skladací smartfón. Bolo to skoro dva a pol roka dozadu.

V rovnakej tematike sa nesie aj druhý príspevok, zatiaľ čo ten tretí upozorňuje na fotoaparát a jeho rozlíšenie. Juhokórejský gigant dáva do pozornosti, že jeho zariadenia majú už niekoľko rokov k dispozícii 108 Mpx snímač, zatiaľ čo Apple zmenilo 12 Mpx rozlíšenie za 48 Mpx len v roku 2022 a stále Samsung nedobehlo.

Samsung nasadil tvrdý marketing 

Samsung Galaxy Z Flip4
Zdroj: YouTube / Samsung

Je zaujímavé, aký tvrdý marketing zvolila spoločnosť Samsung voči Apple, pretože tieto príspevky nie sú zďaleka jedinými. Len včera sme vás informovali o video-kampani, ktorá sa objavila na platforme YouTube.

Jej názov je „Join the flip side“ a vyskytujú sa v nej hlášky ako: „Nikdy by som neprešla na Samsung. Milujem svoj telefón„, alebo „Vždy som milovala svoj telefón“, „Nikdy by som ho nevymenila„.

Práve tieto vety často počúvame od Apple používateľov, keď sú konfrontovaní s tým, aby vyskúšali konkurenčnú platformu.

Samsung má inovačnú výhodu 

Samsung Galaxy Z Flip4
Zdroj: Samusng

V tomto bode stojí za to dodať, že spoločnosť Samsung má v porovnaní so spoločnosťou Apple akúsi inovačnú výhodu. Nedá sa jej totiž zaprieť, že s technológiou skladacích smartfónov prišla ako vôbec prvá a hoci nie je tento systém pre každého, určite si nájde svoju cieľovú skupinu.

Samotné kampane od Samsungu hodnotiť nebudeme, no prezradíme, že nás celkom pobavili. Niekedy totiž netreba brať veci príliš vážne. Dajte nám vedieť do komentára, ako ich vnímate vy.

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple chystá nové farby pre príslušenstvo. Dočká sa ich nabíjačka MagSafe pre iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here