Spoločnosť Apple je odjakživa majstrom reklamných kampaní. Pokiaľ si pozriete jej počiny za uplynulých desať rokov, prakticky v žiadnom z nich sa nevysmieva svojim konkurentom tak, ako to veľmi rád robí napríklad Samsung. Spoločnosť Apple volí úplne inú stratégiu zábavy, zážitku a prezentovania jednotlivých funkcií, ktoré dokážu jej produkty a nám to príde veľmi sympatické.

Ako iste viete, firma pred pár dňami predstavila iPhone 14 a iPhone 14 Plus v úplne novom žltom farebnom prevedení. Firma to urobila v rámci každoročnej jarnej aktualizácie produktov, pričom okrem iPhonu sa zákazníci dočkali aj nových krytov či iných doplnkov.

Žltá farba pripomína tú, ktorú sme poznali z iPhonu 11 či iPhonu XR a za nás musíme povedať, že sa nám veľmi páči.

Aby ju Apple lepšie odpropagovalo, rozhodlo sa zverejniť krátku reklamu s pomerne vtipným názvom „Hello Yellow“, v ktorej víta nové farebné prevedenie iPhonu 14 / 14 Plus. Samotný spot nemá ani minútu a obsahuje kombináciu živej akcie a kreslenej animácie, čo vyzerá veľmi zaujímavo.

V pozadí hrá potom skladba „Le Banana Split“ od Lia. Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako sa vám reklama páčila.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 6 - najvyhľadávanejšie slovo spotrebnej elektroniky za 2014
Môže ťa zaujímať
- Reklama -