iPhone 14 Pro / 14 Pro Max bude predstavený už siedmeho septembra o 19:00 hodine nášho času. Ohľadom nových smartfónov od spoločnosti Apple vieme v týchto chvíľach prakticky všetko. Aj tak sa ale objavujú úniky, ktoré nás vedia zaujať. Ten posledný sa týka farieb. V roku 2022 by ich malo byť konečne viac.

Aj keď tieto informácie nie sú zatiaľ potvrdené samotnou technologickou spoločnosťou, v kuloároch sa o nich hovorí už dlhšie. iPhone 14 Pro by sme mali kúpiť v klasicky čiernom (grafitovom), zlatom, bielom a modrom prevedení. Okrem toho by však do zoznamu mohla pribudnúť aj piata farba, ktorou bude fialová.

Prečítajte si tiež  Siri by mohla byť geniálna. Škoda, že stále nevie po slovensky

Apple s fialovým odtieňom naposledy experimentovalo v roku 2021, kedy bol dodatočne predstavený pre iPhone 12 a iPhone 12 mini. Drahšie prevedenia „Pro“ sa ho ale vtedy nedočkali a rovnako s ním neprišiel ani nástupca. V najbližších týždňoch by sa to tak mohlo zmeniť.

iPhone 14 Pro sa vo fialovej farbe objavil na fotografiách 

iPhone 14 Pro makety vo farbách biela, čierna, zlatá, modrá a fialová
Zdroj: Weibo

iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max teraz vo fialovej farbe zverejnil známy leaker DuanRui, ktorý sa dostal ku obsahu na čínskej sociálnej sieti Weibo.

Okolo zariadení, ktoré sú zachytené na fotkách netreba robiť príliš veľkú vedu, pretože aj neskúsený človek vie, že ide len o makety, ktoré sú vyrobené podľa foriem na produkciu krytov.

iPhone 14 Pro makety vo farbách biela, čierna, zlatá a fialová
Zdroj: Weibo

Aj tak sú však veľmi presné a svojimi rozmermi či detailmi verne napodobňujú originál.

Uvidíme teda, či iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max dostane aj novú fialovú farbu, no ak áno, vďaka dnešnému úniku máte lepšiu možnosť na to, aby ste si ju vedeli dopredu predstaviť.

Pozrite si fotografie v článku ako aj video a dajte nám vedieť do komentára, či sa vám očakávaný farebný odtieň páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -