Ešte včera sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple môže na dnešnej Keynote Peek Performance predstaviť aj ďalší farebný variant iPhonu 13 mini a iPhonu 13. Konkrétne by malo ísť o exkluzívne tmavozelené prevedenie, ktoré v aktuálnej ponuke chýba.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

S únikom prišiel youtuber Ian, o čom nás informoval zahraničný portál 9to5mac. Vo svojom článku však zdôraznil, že Ianove predpovede nie sú stopercentné a tak musíme brať túto správu s určitou rezervou. Každopádne by to ale dávalo zmysel.

Práve minulý rok totiž spoločnosť Apple predstavila v rámci jarnej Keynote fialový iPhone 12 mini a iPhone 12, ktorý nikdy predtým nebol v ponuke. Apple do tej doby predávalo toto zariadenie len v piatich farbách, pričom fialová bola šiesta.

Tmavozelený iPhone 13 mini a iPhone 13

V roku 2021 prišiel na trh iPhone 13 mini a iPhone 13, ktorý je opäť dostupný len v piatich prevedeniach a oživenie šiestou farbou by mohlo pomôcť už tak dobrým predajom. O nasledujúce rendery sa postaral leaker Majin Bu, ktorý ku ním pridal aj elegantné pozadie.

Pozrite si obrázky a napíšte nám do komentára, ako by sa vám táto farba páčila. Nám trochu pripomína prevedenie Midnight Green, ktoré však bolo dostupné len pre iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

To znamená, že sa Apple spoliehalo na lesklú nerez a matné zadné sklo. V prípade iPhonu 13 mini a iPhonu 13 to bude matný hliník a lesklé sklo – čiže farba napokon vynikne úplne ináč.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -