Spoľahlivý leaker DuanRui nás tentokrát neinformoval o budúcnosti jablkových produktov ale ukázal nám videá krabičiek iPhonu 13 a iPhonu 13 Pro, ktoré by sme mali oficiálne vidieť až 24. septembra 2021. Vtedy sa začne oficiálny celosvetový predaj.

Telefóny sa v týchto chvíľach rozosielajú z čínskych továrni do skladov na každý kontinent, aby dostal každý zákazník svoje predobjednané zariadenie (zo 17. septembra) včas.

- Reklama -

Práve vďaka tomu sa ku baleniam iPhonu 13 a iPhonu 13 Pro dostali aj ľudia, ktorí nám mohli po prvýkrát natočiť, ako vyzerajú krabice v praxi.

Ako môžete vidieť sami, zatiaľ čo štandardná modelová rada 13 a 13 mini bude dostupná v bielom papierovom balení, o niečo prémiovejšie verzie Pro získate v čiernej krabičke. Pomerne jednoduché a zároveň veľmi efektné, čo poviete?

Bez plastovej fólie

Odporúčame si tiež všimnúť detail, že Apple skutočne odstránilo transparentnú plastovú fóliu, ktorá krabice chránila pred poškriabaním a zároveň zabezpečila to, aby držala spodná a vrchná časť pokope.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Aj keď sa vám to môže zdať nepodstatné, ročne sa týmto spôsobom ušetrí cca 600 ton plastu. A to nie je z ekologického hľadiska vôbec málo. Náhradou je potom nový systém “zapečatenia” v spodnej časti balenia, ktorému sme sa venovali v tomto článku.

Pozrite si videá nižšie a napíšte nám do komentára, ktoré balenie sa vám páči viac. Je to jeho biela alebo čierna verzia?

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.