Apple skutočne nezaspalo na vavrínoch a vývoju nových systémov venovalo veľkú pozornosť. Množstvo zmien sme zaznamenali aj pri iOS 14. Prepracovalo sa používateľské prostredie a pribudli zaujímavé funkcie. Pozrite si 250+ noviniek, ktoré sa tu podarilo medičasom objaviť.

Toto je 250+ nových funkcií operačného systému iOS 14!

V Cupertine urobili zmeny, ktoré by sme mohli pokojne označiť za najodvážnejšie a najrozsiahlejšie, za posledných 13 rokov, odkedy bol na trh uvedený prvý iPhone. iOS 14 už podporuje widgety na domovskej obrazovke, pridáva užitočnú funkciu AppGallery, prepracoval spôsoby, akými prijímame telefónne hovory či zjednodušil ovládanie pomocou poklepania po zadnej strane zariadenia.

Ani zďaleka to ale nie je všetko a pokiaľ by sme mali do tohto článku zhrnúť každú jednu novinku, pravdepodobne by sme ho písali niekoľko dní či týždňov.

Namiesto toho si však teraz môžete pozrieť šikovné video od 9to5mac, ktoré zhrnulo 250+ najlepších funkcií z iOS 14 beta 1. Upozorňujeme však na to, že vzhľadom na ich vysoký počet je video veľmi dlhé. Zaberie vám viac ako jeden a pol hodiny. Pokiaľ ste teda pripravení a máte trochu voľného času, nech sa páči:

Prečítajte si tiež  iPhone prežil pád z výšky 4 kilometrov: Pozrite sa na neuveriteľné video
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.