Pokiaľ máte iPhone 12 alebo novší model a využívate MagSafe nabíjanie za pomoci sústavy magnetov v zadnej časti zariadenia, zbystrite pozornosť. Spoločnosť Anker predstavila novú bezdrôtovú nabíjačku, ktorú stačí priložiť ku iPhonu a dobije ho prakticky doplna. Zariadenie má elegantný dizajn a je navrhnuté priamo pre produkty od spoločnosti Apple.

Aby sme boli presnejší pri technických špecifikáciach, Anker MagGo ponúka kapacitu batérie na úrovni 5000 mAh a nabíjanie rýchlosťou 7,5 W. To je zhruba rovnaké, ako by ste svoj iPhone položili na Qi nabíjačku.

- Reklama -

Premyslený hardvér 

Anker MagSafe nabíjačka
Zdroj: Anker

Okrem iného sa však môžete tešiť aj na podporu konektora USB-C, s ktorým dopĺňate batériu a taktiež by sa mal dať využívať ako samostatný napájací zdroj pre vaše zariadenie. Anker tiež kompletne prepracoval dizajn svojho zariadenia, pričom po novom je praktickejšie a kompaktnejšie, než kedykoľvek predtým.

Anker MagGo ponúka tiež sústavu LED diód, ktoré vám dokážu zobraziť aktuálny stav nabitia príslušenstva. Bezdrôtová nabíjačka tiež obsahuje množstvo certifikátov, vďaka čomu je jej používanie bezpečné a bezproblémové či už pre vás alebo pre vaše zariadenie.

Cena a dostupnosť na Slovensku 

Anker MagSafe nabíjačka
Zdroj: Anker

No a čo cena? Zatiaľ čo za MagSafe BatteryPack od Apple zaplatíte približne 100 € a zďaleka nedostanete tak sofistikovaný hardvér (o čom sa môžete presvedčiť v tomto článku), Anker si za svoju alternatívu pýta presne polovicu a teda cca 50 €.

Čo sa týka predaja a dostupnosti na slovenskom trhu, o tom zatiaľ informácie nemáme, pretože príslušenstvo bolo iba čerstvo predstavené a začína sa predávať na americkom trhu. Je však pravdepodobné, že sa do našich končín skôr či neskôr dostane. Budeme vás o tom informovať.

Pokiaľ vás teda tento produkt zaujal, určite zostaňte v strehu. Vo všetkých smeroch pôsobí lepšie a premyslenejšie, než konkurent od Apple. To je žiaľ smutná realita.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -