Pokiaľ máte iPhone 12 alebo novší model a využívate MagSafe nabíjanie za pomoci sústavy magnetov v zadnej časti zariadenia, zbystrite pozornosť. Spoločnosť Anker predstavila novú bezdrôtovú nabíjačku, ktorú stačí priložiť ku iPhonu a dobije ho prakticky doplna. Zariadenie má elegantný dizajn a je navrhnuté priamo pre produkty od spoločnosti Apple.

Aby sme boli presnejší pri technických špecifikáciach, Anker MagGo ponúka kapacitu batérie na úrovni 5000 mAh a nabíjanie rýchlosťou 7,5 W. To je zhruba rovnaké, ako by ste svoj iPhone položili na Qi nabíjačku.

Premyslený hardvér 

Anker MagSafe nabíjačka
Zdroj: Anker

Okrem iného sa však môžete tešiť aj na podporu konektora USB-C, s ktorým dopĺňate batériu a taktiež by sa mal dať využívať ako samostatný napájací zdroj pre vaše zariadenie. Anker tiež kompletne prepracoval dizajn svojho zariadenia, pričom po novom je praktickejšie a kompaktnejšie, než kedykoľvek predtým.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Anker MagGo ponúka tiež sústavu LED diód, ktoré vám dokážu zobraziť aktuálny stav nabitia príslušenstva. Bezdrôtová nabíjačka tiež obsahuje množstvo certifikátov, vďaka čomu je jej používanie bezpečné a bezproblémové či už pre vás alebo pre vaše zariadenie.

Cena a dostupnosť na Slovensku 

Anker MagSafe nabíjačka
Zdroj: Anker

No a čo cena? Zatiaľ čo za MagSafe BatteryPack od Apple zaplatíte približne 100 € a zďaleka nedostanete tak sofistikovaný hardvér (o čom sa môžete presvedčiť v tomto článku), Anker si za svoju alternatívu pýta presne polovicu a teda cca 50 €.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Čo sa týka predaja a dostupnosti na slovenskom trhu, o tom zatiaľ informácie nemáme, pretože príslušenstvo bolo iba čerstvo predstavené a začína sa predávať na americkom trhu. Je však pravdepodobné, že sa do našich končín skôr či neskôr dostane. Budeme vás o tom informovať.

Pokiaľ vás teda tento produkt zaujal, určite zostaňte v strehu. Vo všetkých smeroch pôsobí lepšie a premyslenejšie, než konkurent od Apple. To je žiaľ smutná realita.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here