Pokiaľ sa už neviete dočkať na predstavenie špičkového iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max, dnes vám ukážeme vizualizácie, ktoré by mali do veľkej miery zodpovedať finálnemu dizajnu. Samotné rendery sú súčasťou 3D modelu, ktorý si môžete na tejto internetovej stránke kúpiť za necelých 50 dolárov aj vy. Autorom obrázkov je 3D dizajnér so pseudonymom Madmix a ich kvalita je mimoriadne vysoká.

Ako môžete vidieť sami, 3D koncept, ktorý vznikol na základe rozsiahleho množstva uniknutých schém a dát, pôsobí na prvý pohľad podobne, ako minuloročný iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max. Hlavný rozdiel spočíva v zadnom kamerovom module, ktorý je nepatrne väčší.

iPhone 14 Pro Max v grafitovej farbe a iPhone 14 Pro v striebornej farbe
Zdroj: Cgtrader / Madmix
iPhone 14 Pro v striebornej farbe
Zdroj: Cgtrader / Madmix

Dôvodom má byť osadenie obrovského, až 48 Mpx fotoaparátu s podporou nahrávania 8K videa. Po stránke materiálov sa ale stretneme so starou známou nehrdzavejúcou oceľou a takisto matným sklom v zadnej časti, ktoré bude prekrývať MagSafe systém.

Úplne nový notch pre Face ID v iPhone 14 Pro 

Kamerový systém a Notch v iPhone 14 Pro
Zdroj: Cgtrader / Madmix

Takisto si môžete všimnúť aj nové riešenie výrezu pre Face ID. Notch sa zmení a už nebude súčasťou čierneho rámu, ale kamera aj senzory sa dostanú do priestrelov v displeji. Jeden bude v tvare kruhu a druhý v tvare pilulky. Celé to má pôsobiť elegantnejším a modernejším dojmom.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Zvyšok ale zostane relatívne po starom. iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max budeme ovládať úplne rovnako ako predošlú generáciu. Podobné majú byť navyše aj rozmery, váha a nabíjanie prostredníctvom USB-C.

iPhone 14 Pro Max v striebornej farbe
Zdroj: Cgtrader / Madmix
iPhone 14 Pro v grafitovej farbe
Zdroj: Cgtrader / Madmix

Pozrite si obrázky, ktoré vám prezradia viac a dajte nám vedieť do komentára, ako na vás pôsobí nový dizajn. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a postrehy.

iPhone 14 Pro v striebornej farbe
Zdroj: Cgtrader / Madmix
iPhone 14 Pro schéma
Zdroj: Cgtrader / Madmix

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -