V poznámke pre investorov, ktorú zdieľal internetový portál MacRumors, Ming-Chi Kuo (presnosť 75,9 % pri 195 únikoch) vysvetlil, že spoločnosť Apple plánuje dva nové modely iPhonu SE na roky 2022 a 2023.

Podľa Kua bude vylepšený iPhone SE uvedený na trh v prvej polovici budúceho roka. Disponovať by mal 3 GB operačnou pamäťou RAM, zatiaľ čo iPhone SE v roku 2023 bude obsahovať výraznejšie zmeny vrátane väčšieho displeja a 4 GB operačnej pamäte RAM.

„Očakávame, že spoločnosť Apple vydá v roku 2023 nový iPhone SE s väčším displejom ako bude mať 4,7-palcový iPhone SE z roku 2022 a so 4 GB operačnou pamäťou RAM (oproti 3 GB RAM použitej v iPhone SE z roku 2022). Predpokladáme, že spoločnosť Luxshare-ICT bude dodávateľom NPI pre iPhone SE v roku 2023.“ – Ming-Chi Kuo.

Rok predstavenia iPhonu SE s väčším displejom je otázny… 

iPhone XRKuove predpovede sa vo všeobecnosti zhodujú aj s ostatnými fámami, ktoré rozoberajú iPhony SE budúcej generácie. V istých bodoch sa však rozchádzajú.

Napríklad analytik Ross Young (zaoberajúci sa oblasťou displejov displejov) nedávno uviedol, že spoločnosť Apple pracuje na novom 4,7-palcovom iPhone SE s 5G pripojením, ktorý sa má dostať do predaja v roku 2022.

Prečítajte si tiež  iOS 15.2 vám prezradí, či sa vo vašom iPhone nachádza neoriginálny diel pomocou nového zoznamu

Podľa jeho názoru sa však väčší model zaradí do ponuky až v roku 2024. Štvrtá generácia zariadenia mala byť z dôvodu vysokého záujmu o aktuálnu 4.7″ verziu odložená z roku 2023. Uvidíme teda, ktorý z analytikov bude mať pravdu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -