Spoločnosť Apple nám už o niekoľko mesiacov predstaví úplne nový iPhone 16, ktorý príde v prípade základných modelov s mierne prepracovaným dizajnom. A hoci by si výrobca prial, aby bol dizajn smartfónu maximálne utajený, pravda je taká, že sa mu v tomto smere absolútne nedarí. Pekným príkladom je leaker Majin Bu, ktorý zariadenie opäť raz odhalil na sociálnej sieti X.

Hoci sme vám ešte včera ukázali nádherné rendery zariadenia vo vysokej kvalite, ktoré pôsobili tak, ako by vyšli priamo z grafického štúdia spoločnosti Apple, pre niekoho nemuseli byť dostatočne presvedčivé. To však môže zmeniť dnešný únik, na ktorom sa objavil ako lacnejší iPhone 16, tak aj drahší iPhone 16 Pro.

Ako uvidíte sami, vlajková loď zariadenia bude vyzerať prakticky rovnako, ako predchodca, no v skutočnosti sa zmení jej veľkosť. iPhone 16 Pro nebude mať 6,1″, ale až 6,3″ displej a iPhone 16 Pro Max zase 6,9″ displej namiesto 6,7″ displeja.

Oveľa zaujímavejšia je, ale prítomnosť tlačidla Capture Button, ktoré podľa úniku dostane každý jeden iPhone 16. Na jednom z obrázkov je dokonca podrobne popísané, ako by mal tento prvok fungovať.

Pre zaostrenie budeme musieť Capture Button stlačiť slabšie, pre uskutočnenie fotografie silnejšie a pre zoomovanie posúvať prstom po jeho ploche z jednej strany na druhú. Pre lepšiu predstavu si pozrite obrázky nižšie:

iPhone 16
Zdroj: Majin Bu
iPhone 16
Zdroj: Majin Bu
iPhone 16
Zdroj: Majin Bu
iPhone 16
Zdroj: Majin Bu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aj takto mohol vyzerať prvý iPod Nano. Na internete sa objavili prototypy, ktoré mali byť zničené
Môže ťa zaujímať
- Reklama -