Dnes si ukážeme pomerne vtipné video, ktoré bolo vytvorené ešte veľmi dávno. Táto paródia vznikla v roku 2012, teda celé 4 roky dozadu. Dodnes má už skoro 2 milióny zhliadnutí a my sme o ňom stále nenapísali. Hoci sú v ňom pomerne zastaralé produkty ako napríklad iPhone 5, iPad 3. generácie či iPod Nano, stále má svoj vtip. iMac sa vlastne od čias paródie nezmenil. Pozri si ju a pobav sa spolu snami! 

iMac Touch, dokonalá paródia!

Ako už určite vieš, Apple neponúka žiaden dotykový MacBook ani iMac. Jediné dotykové, čo tieto počítače obsahujú je TrackPad, ktorý funguje na technológií Force Touch a tiež po novom aj OLED pásik, ktorý sme si v recenzií veľmi vychválili. Tak či onak, nikdy nesmieme prestať snívať. To platí aj o tejto reklame. Možno sa raz takéhoto dotykového počítača dočkáme, aj keď to bude určite trvať ešte roky!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.