Spoločnosť Apple chystá nový MacBook Pro v dvoch prevedeniach. Menší variant bude k dispozícii so 14″ displejom a väčší so 16″ displejom. Dnes sa môžete pozrieť na zaujímavý koncept, ktorý vám ukáže toto zariadenie zvnútra.

Pokiaľ ste už mali tú česť s platformou Apple Sillicon, určite viete, že medzi jej hlavné benefity nepatrí len vysoký výkon. Perfektné je takisto aj ticho či fantastická tepelná stálosť. Počítače sa skrátka neprehrievajú a v mnohých situáciach pôsobia skôr ako tablety.

Procesor M1X

Spomenúť tiež musíme, že nový MacBook Pro bude osadený čipom M1X, ktorý má byť v porovnaní s minuloročným procesorom M1 výrazne výkonnejší. Taktiež však predpokladáme, že súčasná generácia ARM čipu od Apple bude dostupná v najlacnejších verziách počítača.

Prečítajte si tiež  K vybraným slúchadlám AirPods a Beats dostanete polročné predplatné Apple Music zadarmo

Predsa len je sama osebe veľmi výkonná a stretneme sa s ňou napríklad aj v novom iMacu 24″ či iPade Pro 12,9″. Zmysel by to teda dávalo.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa už tešíte na nový MacBook Pro 14″ alebo 16″ a čo od týchto produktov očakávate. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

https://www.youtube.com/watch?v=7ihzi5V0aek

Môže ťa zaujímať
- Reklama -