Lokalizátor AirTag sa predáva už druhý rok a najmä v priebehu uplynulých mesiacov zaznamenal medzi fanúšikmi Apple obrovský úspech. Pripnúť sa dá na čokoľvek a keď tento predmet stratíte, pomocou iPhonu ho dokážete nájsť za niekoľko minút alebo sekúnd. Čo však cena? Apple ju v roku 2022 zvýšilo na 39 € za kus, čo určite nie je málo. My vám ale ukážeme, kde a ako toto zariadenie kúpiť čo možno najlacnejšie na Slovensku.

Pravda je totiž taká, že AirTag sa dá u niektorých predajcov na Slovensku ešte stále kúpiť pod pôvodnú cenu 34,99 €, ktorá bola stanovená v roku 2021, keď prišiel na trh. Aby sme to upresnili, zariadenie je na e-shope PCspital.sk dostupné len za ničo vyše 33 €. O tom, že ide o výrobnú ponuku sa môžete presvedčiť tu. Ide to však ešte výhodnejšie.

- Reklama -

V nadpise sme sľúbili, že vám ukážeme, ako si môžete kúpiť AirTag len za 28 €. Ušetriť na ňom viete až 11 €, čo predstavuje skoro tretinu z pôvodnej ceny.

Trik spočíva v tom, že ak si AirTag zaobstaráte vo väčšom a výhodnejšom balení štyroch kusov. To Apple pôvodne predávalo za 119 €, no po zdražení v roku 2022 stojí až 129 €. Pokiaľ ale nakúpite na e-shope Agem.sk, celková cena za set štyroch kusov klesne len na niečo vyše 112 €. A pokiaľ si túto sumu vydelíme štyrmi, zistíme, že za jeden kus sledovacieho zariadenia zaplatíme iba 28 €! Najlacnejšie sety štyroch AirTagov nájdete tu.

Vychádzame pritom z predpokladu, že jeden AirTag nikdy nestačí. Áno, môžete si ho dať napríklad na kľúče od bytu, ale čo vaša peňaženka, kabelka či ľadvinka? Navyše, ešte stále je tu možnosť podeliť sa aj so známymi. Pokiaľ viete o niekom, kto by mal okrem vás záujem o AirTag, skúste mu napísať a set si kúpte spoločne. Za túto cenu sa to oplatí.

Myslite na to, že tých pár desiatok investovaných eur vám môže zachrániť predmety v hodnote niekoľkých stoviek či dokonca tisícok. Veď o takýchto prípadoch informujeme relatívne často, pričom naposledy zachránil obyčajný AirTag Slovákovi celé auto, po tom, čo mu bolo ukradnuté. Určite to teda nie je žiadna zbytočnosť.

Kúpte si príslušenstvo na AirTag od Loopi

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Keď už budete mať viac kusov AirTagu a nebudete si ho chcieť nechávať len v aute, nezabudnite na kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva.

Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 . Tak na čo ešte čakáte?

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -