Nie je žiadnym veľkým tajomstvom, že streamovacia služba Netflix sa chce presadiť aj v inej oblasti, než len v ponúkaní filmov, seriálov či dokumentov. Už v minulosti predstavila svoje vlastné hry, ktoré však nezožali ktovieaký úspech. Firma sa však nevzdala a ešte v lete predstavila novú apku, pomocou ktorej môžete cez svoj iPhone ovládať hry priamo na TV. Teraz konečne prichádzajú aj sľubované tituly.

Ako informuje portál Venturebeat, Netflix dnes odhalil zoznam desiatich nových hier, ktoré prichádzajú na jeho platformu a budú dostupné pre predplatiteľov. Niektoré z nich sa dajú vyskúšať už teraz a na iné si treba chvíľu počkať. Súčasťou nového zoznamu sú ako klasické hry, tak aj úplne na novo vyvinuté tituly.

Medzi tie, ktoré už sú dostupné patrí napríklad Slayaway Camp 2: Netflix & Kill (farebný hlavolam v štýle retro hororových filmov) a Shadow and Bone: Enter the Fold (interaktívny vizuálny román/RPG založený na sérii Netflix). Zvyšok príde niekedy v roku 2024.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Tešiť sa však v rámci nich môžeme na niekoľko adaptácií z herného sveta, vrátane titulov roguelike Hades, Katana Zero či adventúry Death’s Door. Okrem toho príde aj hra Braid Anniversary Edition (pôjde remaster známeho titulu).

Medzi zvyšné tituly, ktoré Netflix oznámil ešte počas Geeked Week patrí napríklad herná adaptácia Netflix: Money Heist, lúpežná hra od filmových tvorcov – Chicken Run: Eggstraction či The Dragon Prince: Xadia.

Taktiež sa relatívne nedávno objavili špekulácie o tom, že Netflix intenzívne spolupracuje s vývojármi GTA 6 zo štúdia Rockastar Games na hre, ktorá by mohla niesť tematiku a možno aj názov Grand Theft Auto. Nechajme sa teda prekvapiť, ako to celé dopadne.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hry na Netflixe sú totálny prepadák. Nepoužíva ich skoro nikto
Môže ťa zaujímať
- Reklama -