Prakticky žiadnemu slovenskému filmu sa v kinách počas tohto roka nedarilo tak, ako snímku Invalid, ktorý mal premiéru ešte vo februári 2023. Snímka si získala srdcia nejedného fanúšika, ktorý si ju pozrel na veľkom plátne. A že divákov nebolo málo potvrdzujú aj oficiálne čísla.

Už v priebehu prvého mesiaca bol totiž Invalid premietaný pre viac, ako 100-tisíc divákov po celej republike. Pomohlo tomu kvalitné herecké obsadenie, dobrý marketing a hlavne premyslený a zábavný príbeh. Počet ľudí, ktorí videli film Invalid sa do dnešného dňa dostal ku hranici 200-tisíc a čoskoro sa ešte niekoľkonásobne zvýši.

Ako sme vás totiž informovali pred pár týždňami, Invalid sa dostal na známu streamovaciu službu, na ktorej je dostupný od dnešného dňa 26.07.2023. Konkrétne ide o Netflix, ktorý si podľa aktuálne platného slovneského cenníka môžete predplatiť už od 7,99 €. To je pravdepodobne menej, ako zaplatíte za jeden lístok do kina.

Ak si teda chcete užiť dnes večer fantastickú čiernu komédiu, so sledovaním Invalida určite neváhajte. Stojí to za to!

O čom je film Invalid? 

Dej filmu Jonáša Karáska sa odohráva v 90-tých rokoch minulého storočia a doslova vás vtiahne do obdobia šuštiakových súprav, dobových vozidiel, magnetofónov, pestrofarebných sák, videopožičovní či prostredia, v ktorom sa začína objavovať organizovaný zločin, násilie a korupcia.

V hlavnej úlohe sa tu vyskytuje postava Laca Hundera, ktorý pracuje v múzeu, je hrdý na svoje zamestnanie avšak kvôli cholerickej povahe sa objaví v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Potom, čo sa z neho stane „Invalid“ sa začnú diať neuveriteľné veci.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Známy seriál Ted Lasso z produkcie Apple by sa mohol dočkať viacerých spin-off programov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -