Plánované odstávky služieb sú vždy nepopulárne, no z technických dôvodov bývajú nutné. Operátori sa počas nich snažia zvýšiť kvalitu služieb, aktualizovať interné systémy a takisto zmodernizovať svoje siete. Presne toto urobil koncom júla Slovanet a níektoré jeho odstávky trvali až do konca augusta. Ako sa ale zdá, túto situáciu si zopakujeme aj v septembri.

Operátor na svojom webe uvádza, že najbližšie výpadky sa budú týkať hlavne DSL služieb, no v jednom prípade nebudú fungovať ani štandardné dátové služby. V niektorých lokalitách majú trvať sotva zopár hodín a v iných zase niekoľko dní. Dokonca sa môžu aj opakovať.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Aby ste mali o všetkých prerušeniach spojenia čo najlepší prehľad, vytvorili sme pre vás tabuľku, v ktorej nájdete podrobné informácie ku každému miestu, dátumu, času a typu služby.

Odporúčame vám, aby ste sa na túto situáciu dopredu pripravili, nakoľko môže byť nepríjemná a rovnako vám môže spôsobiť komplikácie rôzneho rozsahu.

Výpadok slovanet
Zdroj: Slovanet

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -