Moderná doba prináša množstvo zaujímavých produktov, nad ktorými sa nám občas pozastavuje rozum. Pamätáte si, ako sme vás informovali o začiatku predaja inteligentnej fľaše na vodu? Tak dnes zájdeme ešte ďalej, pričom vám ukážeme špeciálny inteligentný hrnček na teplé nápoje.

Len tento týždeň ho predstavila spoločnosť Ember, z čoho vychádza aj názov produktu „Ember Cup“. Podľa výrobcu je vhodný predovšetkým na nápoje ako cappuccino, cortados a flat white. Cena príslušenstva je 99,95 $ (cca 93,30 €), vďaka čomu je najlacnejším produktom v zostave zariadení od spoločnosti Ember.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Výrobca uvádza, že vďaka vstavanej batérii dokáže Ember Cup udržať vašu kávu alebo akýkoľvek iný nápoj pri požadovanej teplote až po dobu 90 minút. Pokiaľ ho položíte na nabíjaciu tácku (je súčasťou balenia), nápoj dokáže zohrievať prakticky neustále.

Spárujete ho so svojim iPhonom

Ako vyplýva z nadpisu, Ember Cup je možné spárovať s iPhonom prostredníctvom technológie Bluetooth, vďaka čomu si môžete nastaviť vami preferovanú teplotu nápoja pohodlne na dotykovej obrazovke smartfónu. Aplikácia Ember ponúka aj prednastavené teploty podľa toho, aký nápoj sa momentálne v hrnčeku nachádza.

Prečítajte si tiež  9 tipov ako vám môže HomePod mini zjednodušiť každodenný život

Súčasťou zariadenia je drobná LED dióda, ktorá indikuje, kedy dosiahol nápoj požadovanú teplotu, ktorú má hrnček udržiavať. Zariadenie sa dá v súčasnosti objednať prostredníctvom internetovej stránky Ember.

Na Slovensku ho bude možné kúpiť pravdepodobne až vtedy, keď ho sem prinesie jeden z maloobchodných predajcov. K dispozícii je aj drahšia medená verzia za cenu 129,95 $ (cca 121,30 €). Tak čo, išli by ste do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -