Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk predstavil pomerne šialený elektrický pick-up s názvom Cybertruck ešte koncom roka 2019. A hoci jeho výroba už dávno mala bežať na plné obrátky, budúci majitelia stále čakajú na svoje vozidlá.

Tesla má pritom pomerne náročnú úlohu, pretože v rámci predobjednávok v hodnote 100 $ si Cybertruck objednalo dokopy cez 1,3 milióna ľudí.

Aj keď zrejme nikto nepredpokladá, že si ho každý z nich zakúpi (záloha bola vratná), automobilka bude mať určite stovky tisíc zákazníkov, ktorých bude musieť v čo možno najkratšom čase uspokojiť – v opačnom prípade hrozí, že o nich príde.

Vyjadrenie Elona Muska na tému meškajúci Cybertruck

No a keďže futuristický pick-up začína meškať, Elon Musk sa rozhodol osobne vyjadriť. Na sociálne sieti Twitter uviedol nasledované:

„Ach, tento rok bol takou nočnou morou dodávateľského reťazca a ešte stále to neskončilo

Aktualizovaný plán produktov poskytnem na ďalšom hovore o príjmoch.“

Prečítajte si tiež  Tesla začne na budúci rok vyrábať svoj Cybertruck

Zdá sa teda, že začiatok výroby Cybertrucku skomplikovala aj kríza v oblasti polovodičov a taktiež pandémia COVID-19, ktorá mohla spomaliť niektoré procesy týkajúce sa vývoja alebo výroby akýchkoľvek komponentov alebo dielov.

https://twitter.com/elonmusk/status/1465423422238994436

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.