Ešte koncom júna internetom preletela pomerne šialená správa. Mark Zuckerberg a Elon Musk by si mohli pomerať svoje sily v oktagone. Aj keď to zo začiatku pôsobilo celé skôr, ako vtip, miliardári sa na svoj boj začali pripravovať. A hoci samotný zápas zatiaľ oficiálne oznámený nebol, jeden z jeho potencionálnych aktérov prezradil, kde sa bude vysielať.

Elon Musk na svojej sociálnej sieti X (pôvodný Twitter), ku ktorej sa pred premenovaním dostal minulý rok za 44 miliárd dolárov napísal, že zápas Zuckerberg vs Musk bude naživo vysielaný práve na jeho platforme. Aktuálne najbohatší muž na svete, s majetkom v hodnote viac, ako 232 miliárd dolárov, chce navyše finančný výťažok darovať na dobrú vec.

V správe doplnil, že všetky vyzbierané peniaze poputujú na charitu, konkrétne pre vojnových veteránov. A aj keď je celá táto informácia len pomerne stručná, dáva nám nádeje, že sa celá udalosť napokon skutočne udeje.

Problém je však v tom, že druhý očakávaný účastník zápasu Mark Zuckerberg na tento príspevok nijako nereagoval. Zabúdať tiež nesmieme na to, že sám je mediálnym mágom a vlastní sociálne siete Facebook, Instagram či po novom aj Threads. Bolo by teda naivné si myslieť, že spomínaný zápas bude vysielaný len na X.

Pokiaľ k nemu skutočne dôjde, Zuckerberg si zrejme bude chcieť presadiť svoje vlastné platformy. V praxi to znamená, že si boj s vysokou pravdepodobnosťou budeme môcť pozrieť na viacerých miestach súčasne. Miesto a čas konania však zatiaľ stanovené neboli. Musíme sa teda nechať prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  PRÁVE SA DEJE: Facebook, WhatsApp a Messgner zažívajú na Slovensku výpadky. Toto sa deje najčastejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -