Sociálna sieť Twitter sa po odkúpení Elonom Muskom začala otriasať v základoch. Pred časom bola premenovaná na X a dokonca v niektorých krajinách začala testovať „nútené“ predplatné. Platforma teraz prichádza s novým globálnym balíkom predplatného, ktorý je dostupnejší a používateľom umožní vykonávať niektoré šikovné úlohy. Elon Musk si od toho sľubuje veľa.

Miliardár sa už viackrát nechal počuť, že sociálna sieť X nedokáže vyžiť z reklám a inzercie a na to, aby začala prosperovať musí získať financie priamo od svojich používateľov. Platforma preto pre tvorcov zaviedla predplatné Premium, ktoré si môžete aktivovať za 8 € / mesačne. Dokonca je k dispozícii aj vyšší balík Premium+ za 16 €, ktorý používateľov odbremení ešte aj od reklám, ktoré sa na Twitteri vyskytujú. Nie je to však všetko.

Po novom totiž pribudlo aj predplatné Basic, ktoré je určené bežným používateľom. Stojí len 3 € / mesačne a prináša nové možnosti, ako napríklad upraviť už existujúci príspevok, prehrávať video z X na pozadí alebo ho dokonca stiahnuť. S novým predplatným tiež môžete tvoriť dlhšie príspevky.

Zaujímavým benefitom je tiež prítomnosť dvojfaktorovej autentifikácie cez SMS a tiež šifrovaných správ. V aplikácii môžete meniť ikony, priečinky so záložkami, prispôsobovať navigáciu a tému a tiež zvýrazniť svoje najlepšie príspevky na špeciálnej karte vo svojom profile. Rovnako si viete skryť Páči sa mi to a odbery no musíte počítať s tým, že základné platené členstvo Basic vám nedá overenia identity a ani modrú fajku. Viac sa dozviete na oficiálnej internetovej stránke X.

Elon Musk sľubuje svojim používateľom lepšiu skúsenosť ak začnú za X platiť. Navyše sú tu aj výhodnejšie balíčky s ročným predplatným, na ktorých viete ušetriť 11 % až 12 %.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kancelárie Twitteru sa menia na spálne. Elon Musk je vraj šialenec
Môže ťa zaujímať
- Reklama -