Pokiaľ sa dnes budete pokúšať zistiť, kto je najúspešnejší YouTuber sveta, odpoveď nie je ťažká. Jimmy Donaldson, prezývaný Mr.Beast, má v súčasnosti viac ako 163 miliónov odberateľov a takmer 28 miliárd pozretí, ktoré nazbieral za 11 rokov pôsobenia na platforme.

Jeho videá sú preslávené predovšetkým preto, lebo v nich rád ukazuje šialené kúsky a rozdáva peniaze, autá, domy, elektroniku či iné cennosti úplne bežným ľuďom. Mr.Beast je preto dokonalým adeptom na výlet, v ktorom môže vidieť na vlastné oči Titanic v drobnej ponorke Titan, ktorú prevádzkovala spoločnosť OceanGate. Veď ku potopenej lodi z roku 1912 sa minulý rok vydal aj mexický YouTuber Alan Estrada, ktorý o tom natočil video.

Asi vás preto neprekvapí nedávny príspevok Donaldsona na sociálnej sieti Twitter, v ktorom odhaľuje, že na palube ponorky Titan, ktorá minulý týždeň katastroficky implodovala, čoho animáciu si môžete pozrieť tu, mohol byť aj on sám.

Mr.Beast síce konkrétne nespomína spoločnosť OceanGate ani ponorku Titan, no v súčasnosti podobné výlety neprevádzkuje prakticky žiadna iná firma. Sám sa ale napokon rozhodol, že sa tohto ponoru nezúčastní. Dnes už vieme, že urobil dobre.

Mr.Beast čelil kritike. Správu si vraj vymyslel

YouTuber po zdieľaní príspevku na sociálnej sieti Twitter čelil kritike zo strany fanúšikov, že sa chce len zviditeľniť. Správa totiž pôsobí, ako by ju poslal sám sebe. Nachádza sa v pravej časti obrazovky (na iPhone) v modrej bubline.

Mr.Beast však reagoval, že snímku obrazovky mu poslal jeho priateľ, ktorý ho na ponor do hlbín atlantického oceánu pozýval. Vraj ho nenapadlo scrollovať správy zo začiatku mesiaca, kde sa o tom bavili.

A keďže vieme, aké bláznivé kúsky Mr.Beast predvádza, vôbec by nás neprekvapilo, keby bol sám pozvaný a rovnako sa zúčastnil expedície ku Titanicu. Našťastie si to rozmyslel…

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Americká armáda zachytila výbuch ponorky. Kedy nastal?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.