Už dávnejšie sme vám priniesli zoznam TOP 10 bondoviek, ktoré sú najlepšie hodnotené podľa portálu CSFD. Dnes vám ale prinášame návod, ako si môžete pozrieť posledný diel série, ktorý sa v slovenských kinách objavil len minulý rok.

Pokiaľ máte predplatné streamovacej platformy HBO MAX, už dnes je na nej k dispozícii James Bond: No Time to Die (James Bond: Nie je čas zomrieť).

- Reklama -

Zaujímavým faktom je, že o tento film pôvodne bojovala aj spoločnosť Apple so svojou službou Apple TV+. Napokon sa jej ho ale nepodarilo získať ani napriek vysokej finančnej ponuke.

Netreba tiež zabúdať na to, že práve toto je posledný film série, v ktorom si zahral legendárny Daniel Craig. Ten sa stal po prvýkrát Jamesom Bondom ešte v roku 2006, keď v kinách debutoval film Casino Royal. Do dnešných dní je považovaný za jedného z najlepších hercov, ktorý stvárňovali postavu tajného agenta z Veľkej Británie.

Ak nemáte predplatné HBO MAX, za jeden mesiac registrácie zaplatíte iba 6,99 €. To je menej ako za lístok do kina. Pokiaľ by ste sa chceli spoľahnúť na bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú ponúka aj konkurencia, v tomto prípade budete mať smolu. HBO MAX ju zatiaľ neponúka.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.