Už dávnejšie sme vám priniesli zoznam TOP 10 bondoviek, ktoré sú najlepšie hodnotené podľa portálu CSFD. Dnes vám ale prinášame návod, ako si môžete pozrieť posledný diel série, ktorý sa v slovenských kinách objavil len minulý rok.

Pokiaľ máte predplatné streamovacej platformy HBO MAX, už dnes je na nej k dispozícii James Bond: No Time to Die (James Bond: Nie je čas zomrieť).

Zaujímavým faktom je, že o tento film pôvodne bojovala aj spoločnosť Apple so svojou službou Apple TV+. Napokon sa jej ho ale nepodarilo získať ani napriek vysokej finančnej ponuke.

Netreba tiež zabúdať na to, že práve toto je posledný film série, v ktorom si zahral legendárny Daniel Craig. Ten sa stal po prvýkrát Jamesom Bondom ešte v roku 2006, keď v kinách debutoval film Casino Royal. Do dnešných dní je považovaný za jedného z najlepších hercov, ktorý stvárňovali postavu tajného agenta z Veľkej Británie.

Ak nemáte predplatné HBO MAX, za jeden mesiac registrácie zaplatíte iba 6,99 €. To je menej ako za lístok do kina. Pokiaľ by ste sa chceli spoľahnúť na bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú ponúka aj konkurencia, v tomto prípade budete mať smolu. HBO MAX ju zatiaľ neponúka.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple zverejnilo novú fotografiu svojho sídla!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -