Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko môže stáť ten najlacnejší digitálny fotoaparát na svete? Ak vás zaujala táto otázka z nadpisu, už asi viete, že je to necelých 14 €. Aby sme boli presnejší, v USA zoženiete zariadenie označené ako Tickas X6 za rovných 15,99 $, čo je v prepočte len 13,65 €. To je skoro zadarmo.

Čo ale tento prístroj dokáže? V prvom rade treba uviesť, že malá nie je len jeho cena ale aj rozmery. Samotný výrobca ho označuje ako Mini HD digitálny fotoaparát s dizajnom zameraným na kompaktnosť, vďaka čomu ho je možné bez problémov prenášať a používať prakticky kdekoľvek.

Ďalšie zaujímavé funkcie 

Zároveň má tento prístroj zabudovaný aj režim kamery, ktorá zaznamená video, hlas a taktiež obsahuje detekciu pohybu.

Prečítajte si tiež  Porovnanie fotoaparátov: iPhone 6 vs iPhone 8 vs iPhone 11 vs iPhone 13

Zariadenie podporuje TF / MicroSD (do 32 GB), do videa alebo fotografie zapíše aktuálny čas a taktiež má funkciu automatického vypnutia. Pokiaľ navyše budete natáčať video, drobný fotoaparát môžete súčasne aj nabíjať. Aj keď by ste to možno považovali za samozrejmosť, nezabudnite na to, že stojí iba 14 €!

No a ak vás teraz zaujíma, na čo sa dá Tickas X6 vlastne použiť, svoje uplatnenie si môže nájsť v mnohých odvetviach. Výrobca ho odporúča či už do domácnosti alebo do pracovného prostredia. Vďaka drobným rozmerom ho niektorí kreatívci môžu zneužiť dokonca aj na špionáž!

Pridajte si Svetapple.sk aj na Instagrame. Každý deň prinášame množstvo zaujímavého obsahu, ktorý je trochu iný než tu na webe.

Otázne však zostáva, či oň v roku 2021, keď už máme všade iPhony s prepracovaným fotoaparátom a Cinematic kamerovým systémom niekto prejaví záujem. Predsa len ide o produkt, ktorý je síce zaujímavý a lacný, no pôsobí dosť zbytočným dojmom.

Špecifikácie fotoaparátu:

Označenie: 1: X6
Batéria: Vysokokapacitná lítium-polymérová batéria.
Čas snímania na jedno nabitie: 1 min: Približne 3 hodiny
Čas nabíjania: Nabíjanie: 3 hodiny.
Farba: strieborná
Rozmery: 4,5 * 3,0 * 2,0 cm
Hmotnosť: 17g
Veľkosť balenia: 14,0 * 10,0 * 3,5 cm
Hmotnosť balenia: 81 g

Môže ťa zaujímať
- Reklama -