Squid Game, ktorý vyšiel v roku 2021, sa stal v priebehu veľmi krátkeho času fenoménom po celom svete. Tento kórejský seriál si získal srdcia obrovského množstva divákov a samotná streamovacia služba ho považuje za taký fenomén, že sa ho rozhodla prepracovať na skutočnú show, v ktorej nikto nezomrie a účinkujúci môžu vyhrať peniaze. Informuje o tom portál The Verge.

Pripravovanej novinky sa zúčastní 456 súťažiacich (presne, ako v seriálovej adaptácii), pričom celková výhra bude predstavovať 4,56 milióna amerických dolárov (cca 4,18 milióna eur). Rovnako sa v show dočkáme aj prítomnosti niektorých hier, ktoré sme mohli vidieť v Squid Game. Chýbať nemá ani „červená / zelená“.

Aj keď zatiaľ bližšie podrobnosti o tejto novinke nepoznáme, na základe obrovskej odmeny môžeme predpokladať, že Netflix má veľké očakávania. Show by mohla dosiahnuť takú istú, či dokonca ešte väčšiu sledovanosť, ako skutočný Squid Game.

Taktiež je už známe, kedy bude novinka k dispozícii. Na Netflix by mala pribudnúť niekedy v novembri 2023, no presný dátum zatiaľ zverejnený nebol. Streamovacia služba však už stihla odprezentovať aspoň malú ukážku Squid Game: The Challenge, ktorá je náznakom toho, na čo sa môžeme tešiť.

A len tak mimochodom, už niekedy na budúci rok by mohlo doraziť očakávané pokračovanie kórejského seriálu Squid Game 2. Tešíte sa?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  HomePod mini kúpite vo výhodnej zľave. Reproduktor má aj teplomer či vlhkomer
Môže ťa zaujímať
- Reklama -