Uplynulo iba niekoľko dní od chvíle, čo svet obletela správa, že obľúbený seriál Wednesday možno nedostane druhú sériu na platforme Netflix. Takáto informácia pochopiteľne nepotešila jeho fanúšikov. Ako sa však teraz ukazuje, všetko bude napokon ináč.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

- Reklama -

Aj keď Netflix v poslednom období ruší dobré seriály či pokračovania filmov, čoho dôkazom je aj ukončenie výroby druhej série 1899, vyzerá to tak, že platforma sa toho najkvalitnejšieho obsahu nevzdáva.

Wednesday prekonal aj Stranger Things

wednesday netflix
Zdroj: Netflix / Wednesday (úprava redakcie)

Seriál Wednesday totiž od svojho uvedenia na trh zaznamenal rekord, keď v priebehu prvého týždňa dosiahol 341,2 milióna hodín sledovanosti, čím prekonal aj štvrtú sériu  Stranger Things, ktorá si na svoj účet pripísala 335 milióna hodín.

Zároveň tiež Wednesday prekonal sám seba hneď v druhý týždeň, keď si ho na celom svete pozrelo toľko ľudí, že dosiahol neuveriteľných 400 miliónov hodín sledovanosti. Keby teda neprišla jeho druhá séria na Netflix, bol by to doslova hriech. Platforma si ale evidentne dávala s jej oznámením len zbytočne načas…

Netflix potvrdil Wednesday 2

Netflix dnes zverejnil oznam na sociálnej sieti Twitter, kde v krátkom príspevku uviedol, že seriál Wednesday dostane aj druhú sériu. Mnohým divákom sa teda uľavilo. Netflix tiež pridal video, no neuvidíte v ňom nič nové okrem záberov z prvej série. Tie by mali slúžiť na to, aby ste si pripomenuli, čo sa v nej zhruba dialo.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa na pokračovanie Wednesday tešíte. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -