Spoločnosť Satechi dnes predstavila 165W GaN nabíjačku, ktorá je vybavená celkovo až štyrmi USB-C portami. To z nej robí ideálnu možnosť stolového nabíjania pre tých, ktorí majú viacero zariadení s USB-C a chcú si urobiť vo svojej izbe alebo pracovni poriadok.

Nabíjačka využíva technológiu nitridu gália, ktorá je populárna pri moderných napájacích adaptéroch, pretože umožňuje lepšiu energetickú účinnosť a zároveň zachováva menšie konštrukčné nároky nabíjacieho zariadenia. GaN nabíjačky sú menšie a takisto aj ľahšie než doposiaľ používané riešenia.

Spoločnosť Satechi do nabíjačky zabudovala algoritmus distribúcie energie, ktorý upravuje výkon poskytovaný každému portu na základe toho, čo je k nemu pripojené.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

4 zariadenia súčasne nabije so slušným výkonom

K dispozícii sú rozdelenia 100 W, 100 W/60 W, 60 W/60 W/45 W alebo 100 W/30 W/30 W a 60 W/45 W/30 W/30 W – takže ak nabíjate maximálny počet štyroch zariadení naraz, pre hlavné zariadenie môžete získať maximálny výkon 60 W. To je vzhľadom na rozmery nabíjačky veľmi slušné.

Celkovo je k dispozícii 165 W, ale maximálne dostupné nabíjanie je 100 W. To by malo naplno napájať všetky notebooky od Apple, hoci v prípade 16-palcových MacBookov Pro M1 Pro/Max to nebude znamenať najvyššiu dostupnú rýchlosť nabíjania (zariadenie podporuje až 140 W)

Prečítajte si tiež  Nová GaN nabíjačka od Apple má viacej RAM ako pôvodný počítač pristávacieho modulu Apollo 11

Spoločnosť Satechi uvádza, že nabíjačka obsahuje certifikáty CE a ETL pre bezpečné nabíjanie všetkých pripojených zariadení. Je napájaná jedným napájacím káblom a má vesmírne sivú hliníkovú povrchovú úpravu, ktorá sa hodí k mnohým Apple produktom.

165W 4-portová nabíjačka USB-C PD GaN je k dispozícii na webovej stránke spoločnosti Satechi za 120 $ (cca 106 € bez DPH).

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -