Jeden z najpopulárnejších a najsledovanejších seriálov súčasnosti The Last of Us dnes prichádza na Slovensko so svojim šiestym pokračovaním. Diváci z celého sveta sa môžu tešiť na ďalšiu epizódu, ktorá bude plná zvratov, akcie či napínaných scén. Okrem toho však už vieme, čo nás čaká v ďalšej, tentokrát siedmej časti.

Novinka z dieľne HBO Max je vo svete taká obľúbená, že jej tvorcovia už potvrdili práce na druhej sérii. V súčasnosti žiaľ ale nevieme povedať, kedy sa jej dočkáme. Bližšie podrobnosti budú odhalené až časom. Pokiaľ si chcete pozrieť trailer na siedmu časť The Last of Us, nájdete ho na konci článku.

O čom je The Last of Us? 

The Last of Us je americký seriál, ktorý vychádza z rovnomenného populárneho videoherného titulu od vývojárov zo štúdia Naughty Dog. Hra bola pôvodne určená pre hernú konzolu PlayStation a seriál sa vysiela na platforme HBO Max, respektíve televíznej stanici HBO.

Celý príbeh sa odohráva v post-apokalyptickom svete, kde väčšina ľudí zomrela v dôsledku smrteľnej infekcie, ktorá zmenila zdravých ľudí na kruté, agresívne monštrá. Práve s tými sa stretávame počas rôznych akčných scén.

Hlavnými postavami sú Joel, skúsený lovec a preživší, a Ellie, 14-ročné dievča, ktoré je imúnne voči infekcii a preto sa stáva cieľom nebezpečných frakcií. Joel a Ellie sa vydávajú na nebezpečnú cestu cez postapokalyptické Spojené štáty, aby dostali Ellie do bezpečia. A hoci sa to na začiatku javí ako jednoduchá úloha, postupne sa ukazuje, že to bude veľmi ťažké.

Seriál The Last of Us sa teší veľkej obľube u fanúšikov videohier a aj u širokej verejnosti. Jeho vynikajúci príbeh, napínavé scény a kvalitná produkcia sú niektorými z dôvodov, prečo je tento seriál označovaný za jeden z najlepších televíznych seriálov posledných rokov. Ak ste ho teda zatiaľ nevideli, určite vám to odporúčame zmeniť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Obľúbený seriál Slovákov Wednesday môže na Netflixe skončiť. Poznáme dôvod
Môže ťa zaujímať
- Reklama -