Aktualizácia z 31. januára 2023

Streamovacia služba SkyShowtime nedávno prezradila, kedy dorazí na Slovensko. Stane sa tak už 14. februára 2023. Vo vzduchu však stále visela otázka, koľko si za túto službu zaplatíme. Platforma zverejnila tlačovú správu, v ktorej nám túto informáciu konečne prezradila a my už teraz vieme, že sa Slováci majú na čo tešiť.

V porovnaní s Netflixom zaplatia totiž za SkyShowtime výrazne menej. Zatiaľ čo Netflix v súčasnosti štartuje vrámci najlacnejšieho predplatného na čiastke 9,99 € / mesačne, za SkyShowtime zaplatíte iba 5,99 € / mesačne. To je extrémne výhodná ponuka vzhľadom na obrovský rozsah filmov a seriálov, ktoré si nikde inde nepozriete.

A aby toho nebolo málo, SkyShowtime poráža svojou cenou aj také HBO Max, ktoré sa aktuálne ponúka vrámci štandardného mesačného predplatného za 6,99 €. Musíme však zdôrazniť, že ak zaplatíte za 12 mesiacov dopredu, HBO Max vás bude stáť iba 54,99 €. To predstavuje 34 % zľavu a priemernú mesačnú cenu len na úrovni 4,6 €.

Aktualizácia z 26. januára 2023

Očakávania sa naplnili, SkyShowtime oznámila oficiálny dátum vstupu na slovenský trh. Diváci sa môžu tešiť na množstvo kvalitného obsahu, ktorý si vypočujú aj so slovenským dabingom a nie len s titulkami. Kedy teda príde?

Odpoveď je úplne jednoduchá, SkyShowtime podľa oficiálnych vyjadrení odštartuje na Slovenskom trhu už 14. februára 2023, pričom diváci sa môžu tešiť na množstvo exkluzívnych filmov a seriálov, ktoré nenájdu na žiadnych iných streamovacích službách, ako napríklad Netflix, Disney+, HBO Max, Voyo a podobne.

SkyShowTime
Zdroj: SkyShowTime

A aká bude cena za mesačné predplatné SkyShowtime na Slovensku? Táto informácia zatiaľ zverejnená nebola no pokiaľ sa pozrieme do iných európskych krajín, zistíme, že mesačná platba sa pohybuje na úrovni 6 – 7 EUR.

Predpokladáme teda, že podobne za ňu zaplatia aj Slováci. Je však možné, že uvedenie na trh bude sprevádzané výhodnou akciou, v rámci ktorej ušetríme. Nechajme sa prekvapiť.

Aktualizácia: zo 4. novembra 2022

Na Slovensku máme viacero streamovacích služieb, ktoré ponúkajú zaujímavý obsah. Či už je to Netflix, HBO Max, Disney+ alebo Apple TV+, každá si dokázala získať svoju používateľskú základňu.

No a keď už sa zdá, že je tu platforiem viac ako dosť, na trh prichádza ďalší veľký hráč s názvom SkyShowtime. K dispozícii bude mať exkluzívne premiérové hollywoodske filmy a nové scenáristické seriály z najväčších svetových štúdií.

Nová služba sa dostala do Európy po prvýkrát 20. septembra 2022, pričom svoju púť odštartovala v severských krajinách (Dánsko, Fínsko, Švédsko a Nórsko).

Postupne sa, ale bude rozširovať aj do Holandska (4. štvrťrok 2022) a od 1. štvrťroku 2023 príde na Pyrenejský poloostrov, ako aj do strednej či východnej Európy.

Sky ShowTime Európa
Zdroj: 3Vision

Priamo v tlačovej správe sa pritom uvádza, že SkyShowtime bude dostupná aj na Slovensku.

(Aktualizácia 4. 11. 2022) Na základe aktualizovanej informácie z novembra 2022, ktorá pochádza priamo z tlačovej správy SkyShowtime môžeme uviesť, že služba na našom území odštartuje už vo februári 2023.

Od jej spustenia nás teda delia v podstate len 3 mesiace, pričom presný deň zatiaľ stanovený nebol. Akonáhle sa ale dozvieme niečo nové, budeme vás informovať.

Filmy od najväčších svetových štúdií vrátane Top Gun: Maverick

Tom Gun maverick na slovensku
Zdroj: Paramount Pictures (úprava redakcie)

Služba SkyShowtime ponúka tisíce hodín kvalitnej zábavy pre celú rodinu, pričom fanúšikovia filmov a seriálov sa môžu tešiť na tie najväčšie hity súčasnosti.

Taktiež sa v nej objavia exkluzívne televízne premiéry od Paramount Pictures a Universal Pictures. Tieto dve najstaršie hollywoodske štúdia tvoria spoločne až 50 % všetkých tržieb.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V tlačovej správe sa uvádza, že služba ponúkne hneď po uvedení na trh také snímky, ako Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Minions: The Rise of Gru, The Northman, Sing 2, Sonic the Hedgehog 2, The Lost City, Downton Abbey: Belfast, Sanitka a Zloduchovia.

Rovnako tak sa však predplatitelia môžu tešiť na množstvo seriálov a detského či rodinného obsahu, o ktorý sa postarajú spoločnosti: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock. Všetko sa samozrejme za jednotné mesačné predplatné.

Podpora všetkých platforiem a fantastická cena 

SkyShowTime
Zdroj: SkyShowTime

Nová služba SkyShowtime bude k dispozícii na viacerých platformách, vrátane Apple iOS, tvOS, Android či internetovej stránky www.skyshowtime.com.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

A hoci slovenské ceny zatiaľ zverejnené neboli, môžeme sa odraziť od čiastky, ktorú si bude platforma pýtať od fínskych používateľov. Tí majú platiť každý mesiac iba 6,99 eur, čo je mimoriadne priaznivé.

Dajte nám vedieť do komentára, či si túto službu predplatíte alebo nie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here