Koronavírus (COVID-19) stále núti ľudí, aby zostali doma. Je to pre ich bezpečnosť. Jeden z najväčších slovenských operátorov Telekom, mal v marci akciu, keď zákazníkom rozdal 1000 GB mobilného internetu zadarmo. Jej koniec bude 31. marca. Už prvého apríla, si však balíček budete môcť aktivovať opätovne!

1000 GB internetu od Telekomu aj v apríli

Pandémia koronavírusu dostala mnohých ľudí do nie práve ideálnej situácie. Ostať doma je veľmi ťažké, avšak najbezpečnejšie pre dobro všetkých. Telekom v marci ponúkal svojim zákazníkom špeciálny balíček dát, v ktorom mohli čerpať až 1000 GB internetu nad ich bežný balík. Táto akcia trvá „iba“ mesiac, takže sa skončí už 31.3.2020. Ak ste si ju ale obľúbili, určite nezúfajte. Firma pripravuje aj druhý balíček.

Ten prišiel nečakane, ako reakcia na COVID-19. Je to ponuka, spojená s pomocou v boji proti ochoreniu, ktoré trápi celý svet, vrátane Slovenska. Hoci sa vám pôvodný balíček 31. marca deaktivuje, už 1. apríla si môžete spustiť nový. Prebiehať to bude rovnakým spôsobom v Telekom aplikácii. Podrobný návod, ako na to, sme vám priniesli v tomto článku. Páči sa nám iniciatíva operátora v snahe pomôcť, aby ste zostali doma.

Mobilný internet síce pri domácej Wi-Fi možno prioritne využívať nebudete, avšak nikdy neviete, aká situácia nastane. Niekedy sa môže stať, že siete budú preťažené a aj Wi-Fi pôjde pomaly, alebo vám dokonca vypadne úplne. V takomto prípade nemusí byť na škodu aktivovaný balík 1 TB dát mobilného internetu, ktorý si viete zazdieľať napríklad z vášho smartfónu.

Tak isto ak v dome, alebo byte nemáte úplne všade dokonalý signál, jednoducho prepnete na dáta. 1000 GB je naozaj náročné vyčerpať a pravdepodobne sa vám to nepodarí, ani keď budete každý deň pozerať filmy a seriály vo vysokej kvalite. Kto ale vie, možno sa niekto hecne a dá to. Pokiaľ to dokážete, nezabudnite nám poslať screenshot!

https://www.facebook.com/telekom.sk/videos/591925521411740/
Prečítajte si tiež  5 aplikácii, ktoré sú dnes zdarma
Môže ťa zaujímať
- Reklama -