Myslíte si, že ste už videli všetko? V tom prípade sa pozrite na nový produkt, ktorý práve začala predávať americká automobilka Tesla na svojom čínskom e-shope. Už v minulosti tu pribudli rôzne bizarnosti, ako napríklad píšťalka, šortky, alebo dokonca pivo. Teraz však spoločnosť pod vedením Elona Muska spustila predaj kartónového domčeku pre mačky, ktorého dizajn bol inšpirovaný vozidlom Cybertruck.

Na tomto podivnom výrobku nájdete logo spoločnosti a pri jeho popise je v čínskom písme uvedené, že ide o produkt, ktorý si musíte sami postaviť. Samotná kartónová konštrukcia pripomína konkrétne zadnú časť vozidla Cybertruck, nakoľko ide o pick-up. Má skutočne futuristické tvary a obyčajnú hnedú farbu.

Automobilka si dala záležať na tom, aby sa jej nový produkt nepoškodil vo vlhkom prostredí. Rovnako je vyrobený z viacerých vrstiev a jeho rozmery sú 56 cm x 41 cm x 25 cm. Tesla na svojom oficiálnom webe garantuje, že tento domček môžu využívať aj väčšie mačky. Napriek tomu, že ide o kartón totiž ponúka nosnosť až 15 kg.

Čo sa týka ceny tohto výrobku, tá je stanovená skutočne férovým spôsobom. Tesla sa na svojom doplnku do domácnosti evidentne nesnaží silou mocou zarobiť, nakoľko ho predáva za pomerne dostupných 11 €. Zaobstarať si ho teda môže každý.

Zatiaľ nie je jasné, či tento výrobok bude dostupný aj inde vo svete a taktiež to, či ho Tesla vyrobí len v limitovanom množstve. Každopádne je to krásny dôkaz toho, že kreativite sa medze nekladú. Čo hovoríte na tento domček pre mačky vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Tesla
Zdroj: Tesla
Tesla
Zdroj: Tesla
Zdroj: Tesla

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air dostane USB-C a dizajn iPadu Pro.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -