O príchode novej generácie AirPods Pro sa polemizuje už od minulého roka. Vtedy sa však odhady nepotvrdili a preto je takmer s určitosťou možné povedať, že nové AirPody s modelovým označením Pro sa dostavia ešte v tomto roku. Za týmto výrokom stojí aj Mark Gurman z agentúry Bloomberg, ktorý patrí medzi najrenomovanejších leakerov vôbec.

Prečítajte si tiež  Nová konkurencia pre AirPods Pro? Google už čoskoro predstaví slúchadlá Pixel Buds Pro.

Podľa Gurmana plánuje spoločnosť Apple vydanie AirPods Pro druhej generácie na jeseň 2022. Slúchadlá by sa podľa očakávaní mali dostaviť s novým dizajnom, lepšou kvalitou zvuku a možnou integráciou zdravotných funkcií. Súčasný model je na trhu od jesene 2019, preto je najvyšší čas osviežiť rad populárnych jablkových slúchadiel.

Rovnaký názor má aj ďalší známy leaker, ktorým je Ming-Chi Kuo. Okrem kompaktnejšieho dizajnu, ktorý by mal priniesť odstránenie spodnej stopky slúchadiel, by mali nové AirPods Pro disponovať aj vylepšeným puzdrom, ktoré dostane reproduktor. Vďaka tejto novinke chce Apple ešte užšie prepojiť slúchadlá so službou Find My, takže ak by ste náhodou nevedeli kde slúchadlá máte, jednoducho si ich „prezvoníte“.

AirPods Pro
Zdroj: SvetApple

V pláne je aj zavedenie nového protokolu pre prenos bezstratového zvuku Lossless Audio. Aby toho nebolo málo, Apple zrejme pracuje aj na nových farebných prevedeniach pre AirPods Max. V tomto prípade by sme sa konečne mohli dočkať aj nižšej cenovky pretože ako určite uznáte aj vy, 500 € za tieto slúchadlá je prehnaná cena.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -