O slúchadlách AirPods Max 2. generácie toho vieme zatiaľ iba veľmi málo. Našťastie nový patent, ktorý získala spoločnosť Apple, nám môže prezradiť, čo od tohto zariadenia očakávať. Pravdepodobne sa jemne upraví jeho tvar aj ovládanie, pretože výrobca plánuje odstrániť dôležitý prvok.

Prečítajte si tiež  Gucci predstavilo obal na AirPods Max. Z jeho ceny sa vám zatočí hlava!

Podľa Patently Apple spoločnosť dostala od amerického úradu pre patenty a ochranné známky ďalšiu patentovú prihlášku týkajúcu sa spracovania gest na dotykovom povrchu.

V správe sa uvádza, že toto nie je prvý patent spoločnosti Apple týkajúci sa dotykového ovládania slúchadiel AirPods Max, keďže má minimálne tri ďalšie dokumenty týkajúce sa tejto technológie. Zariadenie by sme teda používali podobne ako napríklad AirPods 3 alebo AirPods Pro.

AirPods Max s dotykovým ovládaním 

Patently Apple / Apple

Dotykové ovládanie na slúchadlách AirPods Max 2. generácie by mohlo uľahčiť preskakovanie skladieb, vyvolanie Siri, zvýšenie alebo zníženie hlasitosti a ďalšie funkcie.

Digitálna korunka je zatiaľ stále veľmi inteligentným a jedinečným prvkom prémiových slúchadiel AirPods Max, no v blízkej budúcnosti to môže mať zrátané. Zatiaľ nie je jasné, kedy Apple predstaví nové slúchadlá AirPods Max, no odhady hovoria o období najmenej 2 až 3 rokov.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Ak ste si teda toto zariadenie v poslednej dobe zaobstarali aj vy, nemusíte sa obávať toho, že by jeho nástupca už klopal na dvere. Veď AirPods Max boli predstavené v podstate len pred niečo vyše rokom…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.