Spoločnosť Apple nedávno vydala tretiu vývojársku a verejnú beta verziu systému iOS 15.2 a okrem zmien, týkajúcich sa makro režimu alebo Apple Arcade obsahuje update aj pozoruhodné úpravy pre hudobnú aplikáciu. Po prvýkrát môžete teraz v rámci playlistu vyhľadávať konkrétnu skladbu.

Jedná sa o jednu z najžiadanejších funkcií, ktorých sa užívateľská základňa dožadovala od Apple už poriadne dlhú dobu. Vyhľadávať medzi konkrétnymi skladbami bude možné v rámci panelu, ktorý je skrytý v používateľskom rozhraní apky.

- Reklama -

Ak chcete nájsť nové vyhľadávacie pole, otvorte zoznam skladieb v aplikácii Hudba v iPhone a potom potiahnite prstom zhora nadol, aby ste odhalili nové pole „Hľadať„.

Apple Music

Systém usporiadania a zobrazenia zoznamov skladieb v službe Apple Music má v porovnaní s konkurenciou ešte stále čo doháňať. Napriek tomu je pridanie poľa „Hľadať“ príjemným krokom správnym smerom, aj keď po tak dlhej dobe.

Apple Music sa stále viac rozrastá, o čom svedčí čoraz väčšia implementácia služby do televízorov, herných konzol alebo iných zariadení. Aký máte názor na Apple Music vy? Používate jablkovú hudobnú platformu alebo dávate prednosť Spotify, či iným službám? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -