Spoločnosť Apple má dnes svoj veľký deň. V priebehu niekoľkých desiatok minút uvidíme iPhone 14 / 14 Pro, Apple Watch Series 8 / Pro / SE 2 či ďalšie produkty, medzi ktoré môžu patriť napríklad slúchadlá AirPods Pro 2. generácie či prvý AR / VR Headset Apple Reality Pro (málo pravdepodobné).

Všetkého sa dočkáme na oficiálnom evente s názvom Far Out, ktorý sa začne presne o 19:00 hodine nášho času (v USA to bude o 10:00 ráno). Pokiaľ sa chystáte túto udalosť sledovať, nebude to samozrejme žiaden problém.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vám ukáže, kde sledovať predstavenie iPhonu 14 alebo Apple Watch Pro naživo na akejkoľvek platforme. Vo všetkých prípadoch je to samozrejme veľmi jednoduché a bezplatné.

Dajte nám vedieť do komentára, na aké zariadenie sa najviac tešíte vy. Bude to nový iPhone, Apple Watch alebo slúchadlá AirPods?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro: Takto bude vyzerať oficiálne balenie. Apple zvolí luxusný dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -