Spoločnosť Apple má dnes svoj veľký deň. V priebehu niekoľkých desiatok minút uvidíme iPhone 14 / 14 Pro, Apple Watch Series 8 / Pro / SE 2 či ďalšie produkty, medzi ktoré môžu patriť napríklad slúchadlá AirPods Pro 2. generácie či prvý AR / VR Headset Apple Reality Pro (málo pravdepodobné).

Všetkého sa dočkáme na oficiálnom evente s názvom Far Out, ktorý sa začne presne o 19:00 hodine nášho času (v USA to bude o 10:00 ráno). Pokiaľ sa chystáte túto udalosť sledovať, nebude to samozrejme žiaden problém.

- Reklama -

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vám ukáže, kde sledovať predstavenie iPhonu 14 alebo Apple Watch Pro naživo na akejkoľvek platforme. Vo všetkých prípadoch je to samozrejme veľmi jednoduché a bezplatné.

Dajte nám vedieť do komentára, na aké zariadenie sa najviac tešíte vy. Bude to nový iPhone, Apple Watch alebo slúchadlá AirPods?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -